To już czas, aby Twoja wizja siebie jako spokojnej, pewnej siebie, szczęśliwej kobiety, która podchodzi do życia z większym luzem i dystansem stała się rzeczywistością.

Trochę Cię już znam

Jesteś na pewno aktywną kobietą, która świadomie rozwija swoją karierę lub prowadzi biznes balansując to z życiem rodzinnym, “ogarnianiem” domu i dbaniem o siebie.

Wiele rzeczy w Twoim życiu wygląda dobrze. Dojście do momentu, w którym jesteś, wymagało wiele pracy i zaangażowania z Twojej strony, a Ty jesteś zaangażowana na 100%.

Ale ciągle jest coś, co uniemożliwia Ci odczucie takiego prawdziwego, głębokiego spokoju i satysfakcji z tego co masz, co osiągnęłaś do tej pory. Nie pozwala Ci cieszyć się życiem w pełni albo blokuje Ci dalszy rozwój, bo podcina Twoją wiarę w siebie i swoje możliwości.

Sama to przeżyłam a teraz widuję to na co dzień u kobiet, z którymi pracuję.

Tak wiele niesamowitych kobiet utyka w podobnym miejscu – zestresowane, z nadmiarem myśli i spraw na głowie, co nie pozwala im normalnie funkcjonować i być spokojną i szczęśliwą, a może nawet bardzo męczyć i pozbawiać energii.

A ja wierzę, że każda z nas zasługuje na to, by w pełni cieszyć się życiem i co więcej, każda z nas może to osiągnąć, Ty również.

Nawet jeśli teraz:

  • w Twoim życiu jest wiele stresorów, które utrudniają Ci skupienie się na czymś innym niż nierozwiązane problemy
  • utknęłaś w niekończącej się liście zadań albo w kołowrotku nie wspierających Cię myśli 
  • może wciąż wracasz do przeszłości analizując “co mogłam zrobić lepiej?” albo wybierasz przyszłość i martwisz się na zapas
  • Związany z tym stres nie pozwala Ci logicznie myśleć i podejmować sprawnie dobrych decyzji, zabiera Ci kreatywność i produktywność
  • w efekcie podkopuje Twoją wiarę w siebie i swoje możliwości sabotując Twój rozwój czy to w karierze czy osobisty 
  • powoduje to, że czujesz się przytłoczona, poddenerwowana i drażliwa. Jako profesjonalistka ukrywasz te emocje w pracy, za to w domu czasami mała bzdura wystarczy za kroplę, która przelewa czarę goryczy i wybuchasz, albo krzykiem albo płaczem, a partner pyta “Ale co się stało?”
  • Dodatkowo to ciągłe napięcie nie pozwala Ci się rozluźnić kiedy zbliżacie się do siebie…
  • a zabawa z dziećmi zamiast sprawiać radość – irytuje.

I w ten sposób, mimo tego, że bardzo chcesz żeby było inaczej i próbujesz to zmienić, to okazuje się, że stres i natłok myśli i emocji zabierają Ci zadowolenie z życia i zdrowie, psują relacje, nie pozwalają cieszyć się z przyjemności i faktycznie poczuć wdzięczności za to, co przecież masz.

Ale Ty się nie poddajesz

Wiesz że można żyć inaczej i chcesz tego. 

Wiesz, że istnieje odpowiedź, czytasz o tym lub oglądasz w internecie tylko nie masz jasności jak się za to wziąć, jak przełożyć to wszystko co już wiesz i z czym się zgadzasz na swoją codzienność.

Próbowałaś już może jakichś praktyk jak medytacja, joga, oddech, czy ćwiczenia fizyczne, i pomagają Ci, ale tylko na chwilę. Albo nie jesteś w nich konsekwentna.

Pragniesz trwałej zmiany.

Jesteś na nią gotowa. Wiesz,  że jest możliwa i nie chcesz już tracić czasu. 

Potrzebujesz

kogoś z wiedzą i praktycznym doświadczeniem, kto rozumie przez co przechodzisz, kto spojrzy na wszystko z boku, określi czego brakuje w Twoich działaniach, pomoże  poukładać sobie myśli w głowie i dobrać odpowiednie narzędzia, do osiągnięcia trwałej zmiany w zgodzie z samą sobą. Równocześnie zapewniając takie po prostu ludzkie wsparcie w tym procesie.

I ja dokładnie tym się zajmuję. 

Wiem, jak pragniesz się czuć i potrafię Ci w tym pomóc – pomogę Ci zadbać o siebie mentalnie, oczyścić głowę – pozbyć się tego co Ci nie służy, zastąpić to  zdrowymi, wspierającymi myślami.

Pokażę Ci, że to możliwe i że warto!

Mam na to skuteczną metodę – “MOC Kobiety”, która składa się z 3 kroków:

Moja sytuacja

Czyli uporządkowanie chaosu w głowie – określenie gdzie jesteś i gdzie chciałabyś być, ze szczególnym zwróceniem uwagi na to, żeby to do czego dążysz było autentycznie Twoje – wypływało z Twoich wartości i potrzeb a nie tego, co próbuje wmówić Ci świat dookoła. Na tym etapie robimy miejsce na nowe.

Oczyszczenie

Ten etap to swojego rodzaju detox głowy, gdzie pozbywasz się nawyków myślowych, które Ci nie służą, bo dodają do twojego stresu. To etap usuwania blokad i poszerzania swojej perspektywy. Takie SPA dla głowy. Na tym etapie przychodzi głębokie uczucie ulgi i spokoju.

Czas działania

I trzeci etap to wprowadzanie w życie nowych, wspierających myśli, bardzo konkretne działania i monitorowanie zmian, które się pojawiają. To etap, na którym pojawia się motywacja i bardzo realne efekty w Twoim życiu.

I w tym miejscu obiecuję Ci, że od zmiany własnej perspektywy i własnych myśli zaczyna się zmiana we wszystkich innych aspektach Twojego życia:

R

będziesz spokojną i uśmiechniętą mamą dla swoich dzieci, dzięki czemu spędzanie z nimi czasu zaowocuje radością i refleksją a nie irytacją, co oczywiście poprawi rodzinną atmosferę

R

będziesz zrelaksowaną partnerką dla swojego mężczyzny, co poskutkuje zacieśnieniem relacji i większą przyjemnością ze wspólnie spędzanego czasu

R

będziesz spokojniejsza, pewniejsza siebie i kreatywniejsza w pracy, co pozwoli Ci podejmować nowe wyzwania i inicjatywy jak np. wystąpienia publiczne, dzięki czemu praca zacznie dawać Ci więcej satysfakcji

R

będziesz lepiej się koncentrować, zwiększysz swoją produktywność i zaczniesz podejmować decyzje szybciej i bardziej świadomie – czyli więcej będziesz mogła zdziałać i będziesz miała więcej czasu na to co dla Ciebie najważniejsze

R

pozwolisz sobie na cieszenie się życiem tu i teraz pełniej, korzystać z życia bardziej świadomie, na zajęcie się czymś ciekawym i kreatywnym, co przynosi ci przyjemność i rozwija Cię, jak np: czytania, pisanie, malowanie, taniec, nauka języków czy jakiekolwiek inne hobby

R

również fizycznie poczujesz się lepiej, pozbędziesz się przeróżnych symptomów chorobowych i zaakceptujesz siebie

R

będziesz po prostu spokojna i szczęśliwa, bez względu na sytuację  czy pomimo sytuacji, które mogą wywoływać stres, bo będzie ci o wiele łatwiej uspokoić się i wrócić do tu i teraz

R

zaczniesz lepiej radzić sobie z problemami, z większym dystansem i rozsądkiem podchodzić do rzeczywistości, skupisz się na możliwościach zamiast na przeszkodach, co da Ci więcej odwagi i energii do działania i na próbowanie nowych rzeczy

To już czas, aby Twoja wizja siebie jako spokojnej, pewnej siebie, szczęśliwej kobiety, która podchodzi do życia z większym luzem i dystansem stała się rzeczywistością.

A ja mogę Ci w tym pomóc, tak jak pomogłam kobietom, z którymi już pracowałam.

Jeśli masz już dosyć tego, że stres ograbia Cię ze spokoju i radości, krzyczysz wewnątrz, że już Dosyć! Ja chcę żyć inaczej i jesteś gotowa zainwestować w to swój czas i energię, to zapraszam, umów się ze mną, porozmawiamy jak możesz ze mną pracować.

Wystarczy kliknąć w przycisk pod tym filmem i wybrać w kalendarzu dogodny dla Ciebie czas na rozmowę

Umów się na rozmowę teraz

(bez zobowiązań)

Your © 2019 ICOACH IZABELA KRAWCZYK. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt

Pin It on Pinterest

Share This