Jednorazowa oferta – 40%

Jak w końcu zacząć uśmiechać się do życia, poczuć wewnętrzny spokój i odetchnąć pełną piersią, niezależnie od sytuacji wokół.

(Nawet jeśli myślisz o sobie, że jesteś urodzoną pesymistką)

Masz już dość poczucia, że masz już dość?

Nosisz w sobie dużo lęku i frustracji, jesteś ciągle spięta i zestresowana…

Myślisz czasem, że życie byłoby prostsze gdyby ludzie lepiej Cię traktowali, albo gdyby Twoja sytuacja była inna…

Miałabyś dużo więcej spokoju gdybyś nie musiała się tyle martwić o przyszłość i żałować przeszłości.

Dużo rozmyślasz. Karcisz się, za wszystko co poszło nie tak. Rozpamiętujesz żale, pielęgnujesz zmartwienia i obawy, masz poczucie winy.

W Twoje głowie krąży dużo wątpliwości, czujesz się przygnębiona, smutna albo rozżalona tym wszystkim.

Czujesz, że masz już dość.

Może nawet i Twoje ciało ma już dość i zaczyna chorować…

Czujesz się szczęśliwa, rozluźniona i spokojna w chwili kiedy spotykają Cię dobre rzeczy, ale to uczucie nie jest trwałe.

Najmniejsza rzecz, potrafi je zburzyć – moment kiedy macie odmienne zdania z partnerem, kiedy szef wspomina, że coś trzeba poprawić w projekcie, albo kiedy pogoda zepsuje plany na weekend.

Napływające myśli i emocje wpływają na Twoje samopoczucie i chociaż starasz się robić, to, co Cię uszczęśliwia i daje satysfakcję, to nie daje Ci to takiego silnego, wewnętrznego poczucia spokoju i zadowolenia, którego pragniesz.

Spędziłaś super chwile ze swoim partnerem? Rozluźniłaś się na godzinę.

Dziecko ma kłopoty w szkole? Jesteś zestresowana i zmartwiona przez kilka tygodni.

Udało Ci się zaoszczędzić trochę pieniędzy w tym miesiącu? Cieszysz się 5 minut. 

Pojawia się nieoczekiwany rachunek… jesteś zmartwiona i zła przez tydzień.

Zdarza Ci się tak?

 

A nie wolałabyś czuć się spokojna, rozluźniona i zadowolona cały czas, niezależnie od tego co się w Twoim życiu aktualnie dzieje?

Ze spokojem radzić sobie z przeciwnościami losu?

Nie potrzebujesz, żeby Twoje życie było wypełnione po brzegi niesamowitymi zdarzeniami, żeby czuć się dobrze.

Możesz być spokojna, nawet kiedy coś nie idzie najlepiej. Możesz mieć trwałe wewnętrzne przekonanie, że wszystko i tak będzie OK.

Możesz dotrzeć do własnych wewnętrznych pokładów spokoju, wdzięczności i szczęścia, niezależnie od tego co się dzieje wokół.

Aby to zrobić potrzebujesz zmienić swój sposób myślenia.

 

Zmień Myśli na Dobre

Trening Zdrowego, Pozytywnego Myślenia.

Poznaj proste, praktyczne i przede wszystkim skuteczne metody zmiany nawyków myślowych, które Ci nie służą, na myśli, które Cię wspierają.

Jednorazowa oferta – 40%

Z tym treningiem zaczniesz świadomie wybierać zdrowe, pozytywne myśli, które będą działały na Twoją korzyść, dzięki czemu:

Wzmocnisz się psychicznie, ochronisz Twoje zdrowie i spokój.

Zadbasz o Twoje dobre samopoczucie, komfort i bezpieczeństwo.

Skupisz się na rozwiązaniach zamiast problemach. Nauczysz się ze spokojem sobie radzić w trudnych sytuacjach.

Trudni ludzie i trudne sytuacje przestaną Cię tak irytować, ponieważ będziesz mniej od nich zależna w sensie swoich reakcji i samopoczucia

Zachowasz wiarę, dojrzysz większy sens w tym wszystkim i zaczniesz znowu się uśmiechać: do siebie, do bliskich, do życia.

To taki stan “spokojna bez powodu” – kiedy jesteś spokojna i zadowolona ze swojego życia niezależnie od tego co się w nim akurat dzieje albo co się nie dzieje.

Stan, którego każdy z nas pragnie, ale wciąż niewiele osób wie jak do tego dojść.

Jednorazowa oferta – 40%

Zamiast czuć, że masz już dość, czas na serio powiedzieć “Dość!”

Negatywne myśli, lęki same nie ucichną. Wręcz przeciwnie – są jak spirala, która uwielbia się nakręcać. A Ty wpadasz w nią z coraz większą prędkością i coraz głębiej.

Jednorazowa oferta – 40%

 

Tylko Ty możesz to przerwać.

A nawet musisz, jeśli chcesz w końcu cieszyć się swoim życiem,  zdrowiem i spokojem.

Doskonale wiem, że negatywne myśli potrafią skutecznie sabotować życie, podcinać skrzydła, dołować, wpędzać w poczucie beznadziei. Czasami najchętniej schowałabyś się pod kołdrę i spod niej nie wychodziła.

Ale wiem także, że nie musi tak być. Sama przeszłam tę drogę, choć kiedyś wydawało mi się, że jestem “urodzoną pesymistką”.

Odkąd uczę się zdrowego, pozytywnego myślenia, świat jest jakby łaskawszy, ja bardziej uśmiechnięta, a problemy nie wydają się już takie duże. 

Mam w sobie dużo więcej akceptacji i spokoju. A choroba skóry, którą mam od 5 roku życia – w końcu się wyciszyła.

Ty też tak możesz. W końcu to od Twoich myśli zależy Twoje samopoczucie!

To Ty decydujesz, jak patrzysz na świat i jak go sobie opowiadasz. Ty jesteś lektorem w filmie, w którym grasz główną rolę.

Możesz dać się ponieść myślom pełnym lęku i dać się ponieść temu lękowi.

Możesz też uświadomić sobie, że to Ty masz wpływ na swoje samopoczucie! Nie inni. Nie przypadkowe myśli.

Pożegnaj pesymizm, czarne scenariusze, zamartwiania.

Powitaj akceptację, spokój, lekkość.

Dołącz do kursu online:

Zmień Myśli na Dobre

*** Trening Zdrowego, Pozytywnego Myślenia ***

Niezwykle wygodna i praktyczna forma:

– słuchasz i uczysz się w wolnej chwili

– masz stały dostęp do materiałów

Same konkrety!

  • 36 krótkich filmów, trwających ok. 1 minuty każdy – nie masz wymówki, że brakuje Ci czasu
  • dostajesz samą esencję, wiedzę w skoncentrowanej dawce
  • warto obejrzeć cały trening by zrozumieć sytuację i rozwiązanie, następnie możesz w razie potrzeby wracać do wybranych lekcji, by utrwalać skuteczne metody i techniki

Gwarancja satysfakcji

Metody, o których mówię w kursie działają na 100%. Potwierdzam to każdego dnia na sobie jak również potwierdzają to moje klientki, dlatego jestem ich 100% pewna. Jeśli jednak wykupisz kurs, obejrzysz, wypróbujesz i uznasz że kurs dla Ciebie nie działa, zwrócę Ci pieniądze, bez zadawania pytań. Masz na to 14 dni.

Cześć, jestem Iza

Wiem co czujesz i wiem jak Ci pomóc.

Sama przez większość życia uważałam się za pesymistkę i myślałam, że tak już musi być.  

Czarne wizje, scenariusze, gdybanie i zamartwianie się rzeczami, które nigdy nie nastąpiły. Negatywne myśli zatruwały mi życie i zakłócały spokój. Do tego wieczna pogoń, mnóstwo oczekiwań z każdej strony. Stres, nerwy, doły, presja.

Dzisiaj już wiem, że można inaczej: z większym luzem i dystansem, akceptacją siebie, spokojem i radością.

Nowy sposób myślenia stał się moją codziennością i zmienił moje życie. Teraz chcę i mogę pomagać innym kobietom. Takim jak ja jeszcze niedawno.

Sprawdziłam na sobie, że można żyć inaczej. Lepiej, mądrzej i szczęśliwiej.

 

Opinie o kursie

 

Podczas ostatnich tygodni, trochę ciężej przychodziło mi myślenie pozytywnie, a w mojej głowie kłębiło się sporo negatywnych myśli. Ostatnio z pomocą w tych trudnych chwilach, przyszedł mi kurs stworzony przez @mockobiety.pl. Iza podzieliła się swoją wiedzą w prostym i przystępnym treningu (w formie filmików), który pomaga zagłębić się w siebie, skupić na tu i teraz, z uwagą przyglądnąć swoim myślom oraz zastąpić utarte schematy myślowe, nowymi, wspierającymi.

Ten kurs bardzo mi pomógł w usystematyzowaniu sobie wiedzy o moich własnych myślach. Jeśli jesteście tu ze mną dużej, to wiecie, że uwielbiam różne poradniki w tym temacie, ale wiedza jest w nich często dość rozproszona, za to kurs Izy zawiera taką „esencję” konkretnych, prostych informacji i pomocnych ćwiczeń, które możemy wykonać w każdej sytuacji.

Zwykle lubię powracać do fragmentów książek rozwojowych, podobnie w tym kursie – zawsze mogę wrócić do konkretnego filmiku, np. włączyć go sobie w trudnym momencie (gdy pojawia się w głowie „myślotok”, czy jakieś negatywne myśli), co jest bardzo praktyczne, ponieważ w moim odczuciu, głos innej osoby (która zwraca się wprost do nas) działa nawet mocniej niż słowo pisane.

Bardzo podobają mi się także zawarte w kursie ćwiczenia uspokajające „rozbiegane” myśli, które można wykonać w każdej chwili i w jakimkolwiek miejscu – zatrzymać się, wsłuchać w siebie, w otoczenie, pogłębić uważność.

Jestem bardzo wdzięczna za to, że Iza chciała się taką wiedzą podzielić, a w czasach internetu mamy możliwość skorzystać z niej, bez wychodzenia z domu.

Kurs był dla mnie nowym i ciekawym doświadczeniem, ponieważ po raz pierwszy miałam okazję korzystać z takiego treningu przez internet. Każdy (niedługi, co jest praktyczne, bo kurs nie zajmuje w rezultacie dużo czasu) filmik porusza ciekawą kwestię dotyczącą myśli i skłania do refleksji nad tym, w jaki sposób postrzegamy rzeczywistość.

Doceniam też rozdzielenie kursu na osobne filmiki, ponieważ można sobie ten trening podzielić i np. każdego dnia przesłuchać kilka filmików, jeśli nie mamy czasu na więcej lub chcemy dłużej zastanowić się nad ich przesłaniem.

Łatwo można też odnaleźć konkretny filmik z danym zagadnieniem, jeśli chcemy do niego wrócić.

Bardzo przydatne były dla mnie praktyczne techniki i ćwiczenia (zwięzłe, proste porady, które można od razu zastosować w naszej codzienności), dotyczące tego, jak radzić sobie w sytuacji, gdy nasze myśli są dla nas zbyt przeciążające. Mimo, że już od jakiegoś czasu pracuję nad tym, by nie poddawać się tym negatywnym myślom, to brakowało mi właśnie takiego kompendium, które będę zawsze mogła mieć przy sobie, w trudniejszym momencie.

Oczywiście, aby w pełni skorzystać z tego treningu trzeba się zaangażować (w osobiste refleksje, przemyślenia, ćwiczenia) i wdrożyć poznaną wiedzę w czyn, co teraz staram się robić, czuję się do tego miło zmotywowana (nie tak „na siłę”).

Jak tylko usłyszałam o kursie, wiedziałam, że to coś dla mnie, ponieważ uwielbiam „dokształcać się” w temacie emocji, myśli i tego „jak one działają”.

Forma kursu również bardzo do mnie przemówiła, ponieważ w krótkim czasie mogę dowiedzieć się samych konkretów, łatwo też można wrócić do wybranego zagadnienia i odtworzyć filmik ponownie.

Z kursu wyniosłam praktyczną wiedzę dotyczącą radzenia sobie z negatywnymi myślami, najbardziej spodobały mi się ćwiczenia, które pozwalają przerwać negatywne myśli, uspokoić się. Cieszę się, że są to proste zadania, które można wykonać od razu i w każdej sytuacji, bez jakiegoś większego przygotowania, na pewno przydadzą mi się w stresujących chwilach.

Dzięki temu, że skorzystałam w tym momencie z kursu, skupiłam się jeszcze bardziej na swoim wnętrzu i refleksjach nad moimi schematami działania, a sądzę, że jest to bardzo istotne dla mojego rozwoju. Bardzo się cieszę, że taka wiedza jest teraz tak łatwo dostępna.

Kurs poleciłabym każdej osobie jaką znam, która w jakimś stopniu interesuje się samorozwojem, bo w sumie każdy z nas w pewnym stopniu zmaga się z negatywnymi myślami. Sądzę, że bardzo przydałby się on także młodzieży w szkole (powinien być taki przedmiot), która często nie potrafi sobie radzić w stresujących sytuacjach. Poleciłabym go osobom, które mają problem z powiedzeniem „stop” swoim negatywnym myślom i wciąż dają się wciągnąć w rozpamiętywanie, narzekanie, tworzenie czarnych scenariuszy.

Ten trening to prosty sposób na uspokojenie swoich myśli, na dostrzeżenie, że to właśnie my sami mamy wpływ na to, co myślimy i na to jaka jest oraz jaka będzie nasza rzeczywistość.

Cicha Woda

z bloga lekkociezko.blogspot.com, (opinia opublikowana na Instagramie)

Forma kursu stworzonego przez Izę jest fantastyczna! Tym bardziej dla mnie – osoby, która nie lubi długich filmów video, bo szybko się męczy i koncentracja ucieka nie wiadomo gdzie. U Izy każdy film to około minuta i jest to minuta, w której temat jest wyczerpany. Jak to się mówi – krótko, acz treściwie. Każdy film to cenna wskazówka lub wgląd, który poszerza wiedzę i przynosi zrozumienie. Czasem informacja, którą usłyszałam była mi znana, ale każde info było zgodne ze mną. Każda minuta kursu to wartościowa wiedza przekazana w sposób jasny i konkretny. Do tego towarzyszy temu atrakcyjny obraz – w pięknym kolorze i świetnej jakości.
Pdf “Na początku jest myśl” dołączony do kursu to taka podstawa podstaw 🙂 Atrakcyjnie wykonany dokument wyjaśniający schemat naszego reagowania – od faktu przez myśli po emocje –

to wiedza, którą każdy powinien znać, by żyć bardziej świadomie i spokojnie.

Świadomość tego jakie myśli wybieramy jest gwarancją naszego sukcesu lub… porażki – jeśli chcesz nadal tkwić w marazmie i frustracji. Bonusowy pdf zawiera też ćwiczenie, które przy regularnej praktyce pozwala wprowadzić do swego życia nowy sposób reagowania, a w konsekwencji nowy – zdrowszy sposób myślenia. Od myśli wszystko się zaczyna – pięknie przypomina Iza. My tylko musimy wdrożyć tę wiedzę i cieszyć się spokojniejszym umysłem i szczęśliwszym życiem 🙂
Najbardziej atrakcyjnym elementem kursu jest wartościowa, cenna wiedza – to takie jakby przebłyski genialnej świadomości: “no tak, dobrze mówi, wiem to, ale… nie stosuję”. I właśnie największą wartością mini kursu są te genialne informacje, które trafią do każdego. Bo to prawda, a nie żadna ściema –  tak działa nasz mózg, nasze chore nawyki.
W prosty sposób można wracać do tej wiedzy, mając po prostu przy sobie telefon z dostępem do internetu albo zerkając na pdf z pigułką wiedzy i lekiem na negatywne myślenie. Ja wysłuchałam całego kursu dwukrotnie i to na pewno nie koniec. A najważniejsze rzeczy zamierzam sobie zapisać – odręcznie – by wracać do nich zawsze, gdy zbłądzę.

Inne korzyści z kursu to przekonanie się na własne oczy – oraz na sobie, że wiedza i metody podane przez Izą działają. Udowadnia to samą sobą i swoim życiem. To co mówi i jak mówi

to odzwierciedlenie pracy z umysłem, którą sama wykonała. A podane metody prowadzące do zmiany nawyków myślowych czy sposoby na ukojenie umysłu naprawdę czynią cuda! Część znałam i stosowałam od czasu do czasu, ale dzięki zebraniu ich wszystkich w mini kursie mogłam sobie przypomnieć o ich wielkiej sile i wdrożyć na stałe do życia. Bo myślenie o czymś to jedno, a działanie drugie.
Kurs uczący zdrowego, pozytywnego myślenia polecam każdej osobie, która jest uwięziona w swojej pętli negatywnego myślenia i sztywnego sposobu reagowania.
Wszystkim smutasom i narzekaczom, a w kraju mnóstwo takich – szczególnie teraz. Na wiele rzeczy nie możemy nic poradzić, ale zawsze możemy zrobić coś z tym, jak zareagujemy na nie sprzyjające wydarzenia i sytuacje. A mając w rękach narzędzia do zmiany swojego myślenia na bardziej pozytywne jesteśmy zawsze wygranymi. Także polecam wszystkim, którzy czują się przegrani i myślą, że utknęli w miejscu. To tylko myśl, a myśli warto zmieniać 🙂

Jednym zdaniem – jeśli pragniesz żyć szczęśliwie i w zdrowiu zmień swoje myślenie z Izą Krawczyk – w mini kursie zrobisz to szybko, sprawnie i z przyjemnością!

Dodam, że Iza prowadzi na Instagramie cudowny profil @MocKobiety, gdzie swoimi tekstami pięknie otwiera oczy, wyprowadza z meandrów trudnych uczuć, uczy optymizmu i z serca wspiera! Warto dodać Ją do obserwowanych profili i korzystać z fantastycznej wiedzy, którą udostępnia tam za darmo. Ja jestem Jej niesamowicie wdzięczna, że swoją obecnością i działaniem wprowadziła sporą szczyptę optymizmu do mego życia 🙂
Monika Tokarek

Przed rozpoczęciem kursu nie miałam żadnych wahań.

Potrzebowałam czegoś, co “ogarnie” moje negatywne myśli, pomoże mi się z nimi rozprawić.

Jako osoba pracującą, nie mam wystarczająco czasu, aby czytać książki o szerokiej treści, bez konkretnej głębi.

Krótkie filmiki są kwintesencją wszystkich myśli i jest to dla mnie niezwykle wygodna forma,

bo zawsze mogę łatwo wrócić to konkretnego, którego akurat potrzebuję.

Kurs pomógł mi zrozumieć skąd się bierze złe samopoczucie i jaki wpływ mają myśli na nasze relacje z bliskimi, naszą pracę, a nawet ośmielę się powiedzieć, że życie. 

Kurs poleciłabym osobom, kóre są zabiegane, przytłoczone pracą, zajęciami domowymi i nie mają wystarczająco dużo czasu, aby zagłębiać się w tajemnice rozwoju duchowego.

Forma krótkich filmików sprzyja takim osobom, a szczególnie to, że są one zwięzłe, a informacje są przedstawione konkretnie i na temat. Przede wszystkim polecam to każdemu, kto pragnie poukładać swoje myśli w głowie i szuka dla siebie lepszego jutra. 
Anna Stepień

Przeglądasz i nie wiesz czy ten trening jest dla Ciebie?

Jeśli zgadzają się co najmniej 2 stwierdzenia z poniższych, to znaczy, że ten kurs jest jak najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

R

“Mam pełno lęków – wciąż analizuję przeszłość lub roztaczam czarne wizje na temat przyszłości”

R

“Wszystkim się przejmuję”

R

“Nadmierny stres nie pozwala mi normalnie funkcjonować” – ograbia Cię z koncentracji i decyzyjności

R

“Chcę zacząć żyć inaczej, ale nie wiem, od czego zacząć”

R

“Przez negatywne myśli cierpi moje zdrowie i najbliższe relacje”

© 2020 ICOACH IZABELA KRAWCZYK. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt

Pin It on Pinterest

Share This