Chociaż to, co czasem przeżywasz, jest trudne i bolesne, to na poziomie duszy może być dla Ciebie najwartościowszą lekcją.

Wierzę, że każdy z nas ma w tym życiu swoje lekcje do przerobienia. I chociaż z poziomu czysto ludzkiego one wcale nam się nie podobają, to z perspektywy rozwoju duszy są bardzo cenne.

Twoje rozumowanie, świadomość nie zna wszystkich odpowiedzi. Są dla niej nieosiągalne. Dusza zna cały swój plan i chętnie się z Tobą komunikuje.

Jeśli jesteś gotowa na spotkanie z Duszą (czytanie Duszy), mogę Ci w tym pomóc.

 

Dlaczego warto spotkać się z Duszą?

Życie, które masz teraz, to przestrzeń dla wyrażania się Twojej Duszy.

Jeśli Twoje działania, decyzje, wybory są zgodne z tym, na czym zależy Duszy, życie nabiera innego wymiaru. Zaczynasz po prostu lubić siebie, swoje życie, dostrzegasz większy sens istnienia i nabierasz zaufania. Znika uczucie pustki.

To dusza, a nie rozum, jest nośnikiem prawdy o Twoim życiu.

Twoja głowa może podpowiedzieć Ci tysiące różnych scenariuszy. Często szukasz zrozumienia swojej sytuacji na zewnątrz, kierując się opiniami czy przekonaniami innych osób.

Tymczasem wszystkie odpowiedzi są w Tobie.

Gdzie? W głębi duszy.

Jak się ma spotkanie z duszą do nauki i rozwoju?

Jeśli należysz do osób, które potrzebują bardzo analitycznego wytłumaczenia, mam także coś dla Ciebie.

Przy okazji dodam, że doskonale Cię rozumiem. Ja też zadaję zawsze mnóstwo pytań, moja głowa chce wszystko zrozumieć, uporządkować, przeanalizować (jestem zodiakalną Panną). 

Jeszcze nie tak dawno temu duchowość była dla mnie odległym tematem. Dzisiaj to część, bez której nie wyobrażam sobie życia. Mojego czy tak w ogóle 😉

Ale do brzegu.

Umysł składa się z 3 części:

  • świadomości
  • podświadomości (i nieświadomości)
  • nadświadomości

 

Świadomość

To, co dzieje się w umyśle świadomym, jest dla nas dostępne w 100%.

Umożliwia codzienne funkcjonowanie, podejmuje decyzje, komunikuje się, zbiera informacje z otoczenia. Ocenia, interpretuje, porównuje, nazywa. Myśli logicznie, analizuje, przetwarza dane, by rozwiązać jakiś problem. Racjonalizuje. Daje Ci powody, dlaczego robisz pewne rzeczy. Operuje w czasie teraźniejszym. Zasypia, gdy my zasypiamy. To Twoja siła woli.

Pracuje, gdy angażujesz się w jakieś zadanie, uczysz się, wykonujesz określoną czynność z pełną uwagą.

Gdy robisz coś nawykowo – kontrolę przejmuje podświadomość.

 

Podświadomość

Działa według schematu, którego została nauczona wcześniej. To takie Twoje wewnętrzne oprogramowanie, zbiór wszystkich wydarzeń i emocji. To tutaj mieszkają i rządzą Twoim życiem przekonania.

Jeśli podświadomość z jakiegoś powodu uważa (czyli ma wgrany taki program), że nie zasługujesz na zdobycie jakiegoś celu albo coś jest dla Ciebie niebezpieczne, zaczyna sabotować Twoje działania. Także jej opinia jest kluczowa.

Podświadomość nie analizuje. Przyjmuje wszystko dosłownie, jak małe dziecko. Z tego powodu tak ważne jest, co do siebie mówisz.

Podświadomość jest bardzo subiektywnym zapisem Twoich doświadczeń, emocji. To Ty ją programujesz (świadomie lub nie). Nie lubi zmian. To, co nieznane, kojarzy jej się z bólem. A to, co znane, z przyjemnością – tu właśnie jest Twoja strefa komfortu.

Poniżej podświadomości znajduje się jeszcze umysł nieświadomy, który zarządza automatycznymi funkcjami ciała, automatycznym układem nerwowym czy układem odpornościowym.

Komunikaty z poziomu podświadomości mogą być pełne lęku, niepokoju czy innych “negatywnych” odczuć.

 

Nadświadomość 

To duchowa natura umysłu, która ma połączenie z wyższą energią, ze Źródłem, z Bogiem.

To tu następuje łączność i komunikacją z Duszą, z “Wyższym Ja”- tutaj znajduje się dostęp do całej historii i mądrości Duszy. To obszar doskonałego prowadzenia, inspiracji, nieskończonych możliwości. Stąd pochodzi głos intuicji, dający wskazówki, ostrzeżenia, porady.

Nadświadomość pragnie Ci pomagać i prowadzić przez życie.

Komunikaty z poziomu nadświadomości przepełnione są spokojem, dają poczucie bezpieczeństwa, ukojenie.

 

Twoje życie z szerszej perspektywy – Dusza wie

Gdy patrzysz na swoje życie, widzisz tylko jego mały wycinek. Twoja świadomość obejmuje ograniczone pole widzenia. Podświadomość natomiast jest zapisem przeszłości.

To dzięki kontaktowi z nadświadomością dostajesz dostęp do szerszego planu na swoje życie. To tutaj odbywa się spotkanie z Twoją duszą, która doskonale wie, co dla Ciebie jest najbardziej wartościowe z perspektywy rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń.

Twój rozum może to negować, odrzucać, bo to mogą być mało przyjemne doświadczenia. Możesz się buntować i zadawać pytania “Dlaczego ja?”, obwiniając innych i świat dookoła. Zrozumienie celowości swoich doświadczeń pozwoli Ci nabrać odpowiedniego dystansu, pokory. Odnajdziesz sens tego, co się dzieje, wzmocnienie, wiarę, zaufanie.

Odnajdziesz sens tego, co się dzieje, wzmocnienie, wiarę, zaufanie i… konkretne wskazówki.

Wewnętrzna mądrość to myślenie w połączeniu z duszą.

Spotkania z duszą pomagają zrozumieć to, co niezrozumiałe.

Dostać odpowiedzi na pytania, które długo pozostają bez odpowiedzi.

To często także momenty wzruszenia.

 

Co dają spotkania z Duszą?

N

Pomagają lepiej zrozumieć wyzwania duszy, trudne sytuacje, z którymi się zmagasz obecnie. Uzyskujesz informacje, które z poziomu umysłu świadomego nie są dostępne.

N

Dostajesz pomoc i wskazówki, dzięki którym nabierasz innego spojrzenia na swoją sytuację. Dostrzegasz swoje wyzwania i potencjały, to, co Cię blokuje i to, co jest Twoją siłą.

N

W wielu przypadkach dostajesz od razu odpowiedzi, do których dochodziłabyś bardzo długo, wykorzystując jedynie zasoby umysłu świadomego czy swojej pamięci

N

Samo spotkanie jest już zapoczątkowaniem procesu uzdrawiania sytuacji, o którą się martwisz. Wszystko dla Twojego najwyższego dobra i dostosowane jest do poziomu gotowości na zmiany.

N

Dostajesz także konkretne uwagi, co jest Twoim obszarem do rozwoju, jakiego rodzaju działania. Kończąc spotkanie, wiesz, czym masz się zająć.

Na czym polega spotkanie z duszą?

Podczas takiego spotkania łączę się z Twoją Duszą na poziomie czakry serca. Informacje dla Ciebie otrzymuję w postaci obrazów, symboli, odczuć z ciała, odpowiedzi. Opowiadam Ci o nich na bieżąco. 

Podczas tego procesu możesz zadać mi pytanie, jeżeli pragniesz coś doprecyzować. Odpowiedzi, które dostajesz, są najlepszymi dla Ciebie informacjami na ten moment. To Twoja Dusza decyduje, jakie informacje chce Ci przekazać, bo najlepiej wie, na co jesteś gotowa.

Dlaczego ze mną?

Podczas spotkania z Tobą korzystam nie tylko z umiejętności związanych z przekazaniem Ci odczytów z Twojej duszy.

Dodatkowym wsparciem będzie dla Ciebie moje doświadczenie w pracy coacha, trenera i mentora.

Dzięki temu poruszymy wiele ważnych dla Ciebie kwestii. Przyjrzymy się sytuacji z różnych stron i pomogę Ci dokonać interpretacji przekazu, który dostaniesz.

Dostaniesz cenne odpowiedzi.

Znajdziesz rozwiązania i poczucie, że wiesz, co dalej robić. Przeprowadzę Cię przez cały proces.

Osoby, które ze mną pracują, bardzo cenią sobie to, że jestem konkretna, z wnioskami trafiam w punkt i potrafię wyłuskać to, co najcenniejsze.

To będą dobrze zainwestowane pieniądze.

 

Informacje techniczne

Sesje odbywają się online (Skype).

Czas trwania:  ok. 120 minut. 

Inwestycja: 330 zł

Dla osób współpracujących ze mną indywidualnie: w kwocie standardowych spotkań

Zadbaj o swój i mój komfort podczas tego wyjątkowego spotkania. Upewnij się, że jesteś w cichym miejscu i nic Cię nie rozprasza.

Zachęcam Cię do nagrywania spotkania, abyś mogła do niego wrócić. Czasem, pod wpływem wrażeń, pewne rzeczy nam umykają.

 

 

w

Przebieg spotkania

Na początku zaproszę Cię do rozmowy. Opowiesz mi, z czym przychodzisz, z jaką intencją. Ważne dla mnie jest, aby jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację.

Następnie zaproszę Cię do spotkania ze swoją Duszą poprzez przestrzeń serca.

Na koniec będzie przestrzeń, aby omówić to, co się zadziało, wyjaśnić wątpliwości, podsumować. Dostaniesz także ode mnie wsparcie mentoringowe.

t

Jak często można umawiać się na spotkania z Duszą?

Już z jednego spotkania weźmiesz dla siebie mnóstwo wskazówek, inspiracji i zrozumienia. 

Na kolejne spotkania (jeśli masz taką potrzebę) możesz umawiać się co jakiś czas.

Wtedy, gdy napotkasz problem czy znajdziesz się w trudnej sytuacji, utkniesz.

Pozwoli Ci to nabrać nowej perspektywy, uzyskać zrozumienie.

Takie spotkania są także początkiem realnych zmian. Pamiętaj jednak, że zamanifestowanie ich wymaga czasu.

Również Ty go potrzebujesz, żeby przyswoić i lepiej zrozumieć te informacje.

Czytanie Duszy – mojej Duszy, wspaniałe przeżycie. Połączenie pełne pozytywnych zaskoczeń i odkrywania siebie, takiej prawdziwej siebie z głębi nieświadomości. Byłam zaskoczona trafnością przekazu i poruszona tak jasną informacją dla mnie. 

Iza cudownie prowadziła sesję, czułam się dobrze i bezpiecznie, zaufałam jej całkowicie. 

Po spotkaniu odczuwam głębsze połączenie z moim wnętrzem i zaczęłam uważniej dostrzegać, co Dusza chce mi powiedzieć, pokazać. 

Polecam. Z pełnym zaufaniem mogę powiedzieć, że każdy kto dotknie tego obszaru już inaczej będzie patrzeć na swoje wnętrze, bo dostrzeże tam ogród.

Agnieszka Golus

Czytanie duszy. Dosłownie czytanie tego, co nam w duszy gra.

Poczułam bardzo mocno, że Iza łączy się z poziomu serca. Dostałam potwierdzenie tego, co czułam, ale nie wiedziałam, natomiast teraz mam pewność, że tak jest.

Cudowne doświadczenie. Iza jest piękną duszą, której ufam i wiem że to co robi, robi z serca. Polecam każdemu 🙂

Joanna Sosnowska

Podczas sesji Czytania Duszy z Izą wiesz, że każdy obraz jest dokładnie taki jaki ma być… 

Iza z ogromną dokładnością, ale i lekkością sczytuje informacje dostępne dla Ciebie, ale poza wglądem na tu i teraz dokonuje też zmiany w kwantowym polu energoinformacyjnym, tym samym kreując najlepszy wariant rozwoju sytuacji.

A to wszystko oparte na symbolach, w wyciszającej medytacyjnej atmosferze i energii bliskości. Wdzięczna jestem za to spotkanie w polu serca  

Julia Marcinowska Ja.Kobieta.Wiedżma

Umów się na sesję

Nic nie dzieje się bez przyczyny – Twoja obecność tutaj także.

Zrób krok dalej i umów się na spotkanie online. Możesz zyskać bardzo wiele.

Potem podejmiesz decyzję – zadzwoń do mnie i poznaj mnie bliżej. Zapraszam.

Wypełnij formularz pod spodem, zadzwoń: 604 786 637 lub napisz na iza@mockobiety.pl

2 + 3 =

Pin It on Pinterest

Share This