PRAWDZIWA ZMIANA +DOBRA ZABAWA

KOBIECE WYJAZDY MOCY

Marzy Ci się fantastyczny wyjazd w inspirującym gronie kobiet?
Chcesz porzucić dotychczasowe schematy, blokady i poczuć więcej wolności w życiu?

Trafiłaś w najlepsze miejsce!

Wyrusz z nami na cudowny, kobiecy wyjazd. Odpocznij od codziennej rutyny i naładuj wewnętrzne baterie.

ZRÓB TO DLA SIEBIE. WYJEDŹ, ODPOCZNIJ, NABIERZ NOWEJ PERSPEKTYWY I ENERGII.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Z

Totalna regeneracja

Zadbasz o siebie. O potrzeby swojego ciała, umysłu i duszy. Poznasz techniki, dzięki którym rozładujesz stres i napięcie. 

Rozwój osobisty

Medytacje, warsztaty rozwojowe, hipnoterapia, karty, sesje jogi, inspirujące rozmowy, relaksacje, kręgi kobiet.

Wsparcie

W małej, intymnej grupie fantastycznych kobiet znajdziesz wsparcie i zrozumienie. Połączysz się sama z sobą.

Moc wyjazdów

MIEJSCE

Na kobiece wyjazdy wybieram piękne miejsca, które dają spokój, wytchnienie i kontakt z naturą. Takie, w których można poczuć się bezpiecznie i być sobą. Takie, w których pobyt dodaje energii życiowej, pomaga się rozluźnić i otworzyć na podróż w głąb siebie.

ATMOSFERA

Jedziemy w intymnej grupie fantastycznych kobiet. Ta grupa nigdy nie jest przypadkowa – to dziewczyny, który miały znaleźć się dokładnie w tym miejscu i czasie. Dajemy sobie wsparcie, pozytywną energię i dobrą zabawę. Śmiejemy się głośno i często. 

HOLISTYCZNY ROZWÓJ

O poranku ćwiczymy łagodną jogę. W ciągu dnia bierzemy udział w warsztatach, medytacjach i relaksacjach. Spotykamy się z kartami, rozmawiamy z drzewami, siadamy w uzdrawiających kręgach kobiet.

 

To tylko kilka dni, ale jeśli z pełnym zaufaniem otworzysz się na to, co dla Ciebie przygotowałam, doświadczysz potężnego działania i wzmacniającej energii na długi czas.

Poczujesz  magię,  siłę uzdrowienia, uwolnisz emocje i  odkryjesz na nowo siebie. 

Doświadczysz prawdziwych zmian w podświadomości i przejdziesz realną transformację w stronę spokoju, wzmocnienia wewnętrznej mocy, miłości do siebie i akceptacji.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KOBIECYM WYJEŹDZIE?

Zapisz się na listę! 

.

Polecam z całego serca warsztaty wyjazdowe z Izabelą Krawczyk. To silna kobieta o wrażliwej duszy! Bardzo dobrze przygotowana merytorycznie do pracy z kobietami, bez względu na wiek, wykonywany zawód czy pozycję społeczną. 

Podczas wyjazdu mój “pędzący świat” zatrzymał się na kilka dni. Od miesięcy nie czułam się tak zrelaksowana.

Iza, dziękuje Ci!

Polecam każdej kobiecie. Zasługujemy na to!

Małgorzata

Dziękuję, Iza, za cudowne warsztaty. To był czas zatrzymania, reflekcji i wewnętrznego ukojenia.

Iza jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Dysponuje odpowiednimi “narzędziami” i wiedzą, choć podejrzewam, że w tak krótkim czasie nie poznałam jeszcze wszystkich Jej możliwości 😉 Warsztat musiałby trwać co najmniej tydzień.

 

Iza potrafi dotrzeć do każdego i ma dar trafiania w punkt, co nie zawsze jest “wygodne”, ale za to bardzo SKUTECZNE 😉

Na wyjeździe czułam się bardzo swobodnie, ponieważ Iza nie stawia siebie wyżej od innych i jednocześnie emanuje dużą chęcią pomocy w każdym aspekcie.

Dziękuję Ci za wszystko!

 

Beata

Jestem wdzięczna za ten wyjazd. Bardzo pomógł mi, jeżeli chodzi o stres, który gromadził się w moim życiu. Zrozumiałam bardzo wiele rzeczy. Czuję ogromną radość i spokój. 

Wszystkie czułyśmy się bardzo swobodnie. Co najważniejsze nikt nikogo nie ocenia. Można poczuć się sobą. Jeśli ktoś się obawia takiego wyjazdu, bo nie będzie znał ludzi – nie ma czego się obawiać. Każdy jest dla siebie dobry i szanuje swoje prawa.

Polecam wszystkim!

Dominika Jeżewska

Magic! Po powrocie z wyjazdu dostałam premię na kwotę, któej się nie spodziewałam. Dzieje się!

Iza, hipnoza i nasze afirmacje już się manifestują!

Basia

NAJBLIŻSZE WYJAZDY

Czekam na nie z radością

 

 

 

 

 UKOJENIE

Czterodniowy pobyt inspiracyjno-rozwojowy. W programie medytacje, mindfulness, warsztaty, łagodny ruch, smakowanie życia, spacery i mnóstwo pozytywnej energii.

Kameralna, intymna grupa! – max 8 Uczestniczek

Miejsce: Siódmy Las – siedlisko zanurzone wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Tylko 150 km od Warszawy.

Data: 7-10 września 2023

 

 

 

 MAGNETYCZNA KOBIECOŚĆ

Czym jest kobieca energia? Dlaczego tak dużo się o niej mówi? Jak ją rozbudzić i stać się magnetyczną Kobietą? Dowiedz się w końcu, o co chodzi! W Programie warsztaty, medytacje, procesy z podświadomością, kobiece rytuały. Cudowny, otulający czas.

Kameralna, intymna grupa! – max 8 Uczestniczek

Miejsce: Siódmy Las

Data: 4-6 sierpnia 

 

 

KOBIECE INDIE

 

Ten wyjazd wykreowany został przez moje serce 🙂 Chciałabym pokazać Ci Indie z mojej perspektywy – pełne pięknej energii, magii, kolorytu

To nie jest objazdówka po zabytkach Indii. To podróż wyjątkowa. Oczywiście, zobaczysz piękne miejsca, posmakujesz wyjątkowo aromatycznych potraw. Oprócz tego czeka Cię dużo więcej: joga ze świetną nauczycielką, Moniką, która w Indiach mieszka już od wielu lat, medytacje oraz warsztaty rozwojowe.

Przede wszystkim to będzie wyjazd, który coś w Tobie zmieni. Porzucisz część siebie, która tak naprawdę Twoja nigdy nie była. Napełnisz się energią, przyjmiesz do serca większą akceptację siebie i swojej drogi.

Poznasz cudowne kobiety, cudowne jak Ty, ale zarazem inne od Ciebie. Spędzisz czas na głębokich rozmowach. Jednocześnie będziesz się świetnie bawić i śmiać! 

Max 12 Uczestniczek.

Data: 31.10.-11.11.2023 oraz 14.11.-25.11.2023

 

 

 

 MOC MARZEŃ

 

Podaruj sobie całkiem magiczny i pełen radości weekend w pięknym miejscu, podczas którego zrobisz swoją mapę marzeń, by zaprosić je do życia.

Absolutnie pozytywny, pełen celebracji i wysokich wibracji weekend. Doskonały prezent dla Siebie. Czas na rozmowy, śmiech, radość, odpoczynek w SPA, a przede wszystkim pragnienia naszego serca, czyli marzenia.

Max 10 Uczestniczek.

Data: 20-22 stycznia 2023 Talaria Resort&SPA

 

Wkrótce nowe terminy, miejsca i programy 🙂

Będę tam z Tobą

 

Kobiece Wyjazdy Mocy organizuję już od 2020 roku.

Korzystam z wielu metod rozwoju osobistego i duchowego. Pracuję z energią.

Wyjazdy to potężna pigułka mocy. Poznasz metody mindfulness, dostaniesz niezbędną wiedzę, poprzez ćwiczenia coachingowe przyjrzysz się sobie.

Doświadczysz uzdrawiających medytacji, hipnoterapii. Otrzymasz przekazy od Kart. Wsłuchasz się w swoją Duszę.

Będziesz świadkiem Magii, która działa na Twoją korzyść. Zabierzesz ją ze sobą do domu.

O mnie

Na co dzień jestem mamą, żoną, pracuję i ogarniam tysiąc rzeczy – zupełnie tak jak Ty.

Był czas, kiedy pogubiłam się w tym, co muszę, co powinnam, czego świat i inni ode mnie oczekują. Zgubiłam gdzieś po drodze Siebie – to, co mnie spełnia, cieszy, buduje i rozwija.

Dlatego tak dobrze wiem, co czujesz, widzę, gdzie jesteś i z czym się mierzysz w swoim życiu.

Podczas Kobiecych Wyjazdów Mocy to ja zaopiekuję się Tobą. Pomogę Ci rozbudzić czułość do Siebie, uwolnić od krytycznych myśli na swój temat.

Weźmiesz udział w ciekawych warsztatach, poznasz skuteczne metody na radzenie sobie w trudniejszych chwilach. Odpoczniesz, zregenerujesz się, poprocesujesz, ale także będziesz świetnie się bawić. Naładujesz akumulatory, napełnisz się piękną energią.

Tak było na poprzednich wyjazdach:

Czujesz i wiesz, że to od Ciebie zależy jakość Twojego życia? Chcesz być uśmiechniętą mamą, partnerką, spełnioną kobietą?

Jesteś gotowa na zmianę?

Ten wyjazd jest dla Ciebie!

Pin It on Pinterest

Share This