Kiedy Twoje myśli pełne są zamartwiania się i czarnych scenariuszy, to Twoja pewność siebie maleje, zdrowie podupada, a Ty stajesz się kłębkiem nerwów, który nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie…

Co jeszcze wiem o Tobie:

  • W Twoim życiu dzieje się dużo lepiej niż myślisz, że się dzieje.

  • Ludzie myślą o Tobie dużo mniej niż Ci się wydaje.

  • Mimo tego ciągła gonitwa myśli, stres i chaos w głowie nie dają Ci spokoju.

  • Często się złościsz i wybuchasz albo zamykasz się sfrustrowana w swojej głowie z własnymi zmartwieniami.

  • Nie bardzo wiesz, co z tym zrobić, od czego zacząć aby zatrzymać tą spiralę toksycznych myśli

Mam rację?

Zacznij od pobrania 12 sposobów  na negatywne myśli.

To jest dobry pierwszy krok w stronę pozytywnej zmiany.

Nie,  nie czytam w Twoich myślach, po prostu znam to z doświadczenia.

Wychowałam się w przekonaniu, że szklanka jest do połowy pusta, w życiu czyha mnóstwo zagrożeń, no i trzeba uważać na każdym kroku “co ludzie powiedzą”.

Moje poczucie własnej wartości skutecznie podkopywało nieumiejętne radzenie sobie z chorobą skóry, która pojawiła się, gdy miałam zaledwie 5 lat. To były lata ukrywania się, maskowania, wyrzeczeń i ciągłego stresu.

Pozwoliłam, aby to choroba kierowała moim życiem

i całkowicie mnie zdominowała, moją tożsamość. Głowę miałam pełną chorych myśli i przekonań. To była dla mnie bariera nie do przeskoczenia.

Podczas urlopu macierzyńskiego z drugim dzieckiem zaczęłam patrzeć na swoje życie bardziej z boku. Miałam w końcu czas pomyśleć.

Niby wszystko było dobrze: dom, dzieci, rodzina, praca…

Ale czegoś mi w tym życiu brakowało. Czegoś głębszego. Wtedy postanowiłam zapisać się na studia podyplomowe z Coachingu Zdrowia i Żywienia. Szukałam sposobu na siebie i swój dalszy rozwój.
Studia otworzyły zupełnie nowy rozdział w moim życiu. Odtąd rozwój osobisty stał się nieodłącznym elementem mojego życia.

Co się zmieniło

Punktem zwrotnym było odkrycie, że to ja mam wpływ na swoje myśli. To ja decyduję, co chcę myśleć, więc mogę odrzucić myśli, które mi szkodzą, a wybrać takie, które mi służą.

Bo od myśli wszystko się zaczyna: to, co czuję, jak reaguję i jakie podejmuję dalej decyzje.

Oczywiście nadal opanowuję tę sztukę. Nie tak łatwo jest pozbyć się przekonań, które towarzyszą mi ponad 30 lat. Ale wiem, że warto.

Odkąd zaczęłam wprowadzać te zmiany, mam więcej spokoju, tolerancji i wyrozumiałości (dla siebie i innych).
Mam 38 lat i śmiało mogę powiedzieć, że:

nigdy nie czułam się tak dobrze.

Tak z pełną świadomością. Dzisiaj wiem, że wiek to tylko liczba, że zawsze jest dobry czas na zmiany i że w tym wszystkim chodzi po prostu, aby iść na przód.

Czuję, że to ja mam kontrolę nad życiem. A nie moja choroba. Pozwalam sobie na więcej radości i po prostu wpuściłam więcej szczęścia do swojego życia.

Dziś

Widzę, jak wiele kobiet jest w miejscu, w którym ja byłam jeszcze tak niedawno temu. Dlatego mam swoją misję.

 

Chcę Cię nauczyć, jak żyć szczęśliwie i w większym spełnieniu poprzez pracę z myślami i przekonaniami.

Na co dzień pomagam moim klientkom rozprawić się z czarnymi scenariuszami w głowie, zastąpić je zdrowymi i pozytywnymi myślami, dzięki czemu mogą się realizować i być szczęśliwe każdego dnia.

Mogę pomóc również Tobie

Wszystko zaczyna się w naszej głowie.

Fascynuje mnie, jak nasze myśli i przekonania wpływają na nasze emocje i w konsekwencji rezultaty działań: akceptację, wiarę we własne możliwości, odwagę, śmiałość i poczucie wolności.

W każdym z nas jest ogromna moc i siła, by zmieniać swoje życie na lepsze.
A dobre samopoczucie zaczyna się od zdrowych myśli! Teraz to wiem.

Wiem, jak zacząć i co robić.

Chciałabym nauczyć Ciebie. Bo możesz pozbyć się tych czarnych myśli, i żyć lżej, z większą radością, akceptacją, luzem i dystansem.

Po to, żeby żyć takim życiem, jakim chcesz. Bez ograniczeń, które narzuca Ci choroba albo coś, co nie podoba Ci się w swoim wyglądzie.

Sama przebyłam tę drogę

Przez ponad 30 lat pozwoliłam, żeby choroba skóry rządziła moim życiem.

Wiem, jak to jest mieć w głowie pesymistyczne myśli, czarne wizje i rezygnować z wielu przyjemności, ukrywać się i kamuflować.

Nie potrafiłam zaakceptować siebie. Znam to uczucie, gdy przejmujesz się, co powiedzą inni…

Twoja historia może być podobna, lub może być całkiem inna. Punktem wspólnym są negatywne myśli, z którymi mogę Ci pomóc.

Możesz mi zaufać i być pewna dyskrecji

Możesz być całkowicie spokojna, że nasze rozmowy objęte będą tajemnicą (podobnie jak tajemnica lekarska). Nasza relacja opiera się na wzajemnym szacunku, zaufaniu i akceptacji. Zadbam o odpowiednią przestrzeń, abyś czuła się swobodnie i bezpiecznie.

Cześć, jestem Iza i mogę Ci pomóc, ponieważ:

CJestem Trenerem Pozytywnych Myśli,  dyplomowanym Coachem Zdrowia i Żywienia, skończyłam studia podyplomowe na uczelni Collegium Civitas oraz Szkołę Trenerów Warsztatów Umiejętności Psychospołecznych. Jestem także certyfikowanym Praktykiem RTZ oraz Certyfikowanym Praktykiem Hipnozy.

Czerpię wiedzę z różnych obszarów, m.in. psychologii pozytywnej, behawioralnej, coachingu zdrowia, szeroko pojętego rozwoju osobistego i duchowego (mindfulness, medytacje), neurolingwistyki, neurokognitywistyki.

Człowiek jest całością, dlatego myśli, przekonania, emocje, zachowania oraz czynniki środowiskowe wpływają na samopoczucie i zdrowie. 

Wierzę, że  nigdy nie jest za późno na miejsce na poprawę.

A prywatnie

JESTEM MAMĄ

Mam dwóch synów, jednego w wieku przedszkolnym, a drugiego – szkolnym. W weekendy zawsze jemy naleśniki 🙂 

CO MI DAJE ENERGIĘ

Zdecydowanie ludzie i podróże. Uwielbiam też dobre jedzenie, mam słabość do słodkości i kuchni Indii. Energię czerpię też z muzyki i kolorów. Na moich playlistach na You Tubie jest sporo bollywoodzkich utworów…

ZMIENIŁAM SIĘ

Teraz mam już 100% pewność, że ludzie mogą się zmienić. Zmieniam się cały czas. Mam większą świadomość. Otwieram się na nowe, poszerzam perspektywę. Uczę się, że błędy to nie porażki, że w życiu nie ma nic stałego, że szczęście jest w nas, że prawdziwe życie toczy się tu i teraz. Że to ja decyduję. I wiesz co? Wybieram SZCZĘŚCIE!

Zrób pierwszy krok

Nauczę Cię, jak uwolnić się od negatywnych myśli, czarnych scenariuszy i chaosu w głowie. Nauczę Cię akceptacji dla Siebie i nowego nastawienia.

Wyposażę Cię w umiejętności, dzięki którym zaczniesz żyć tak, jak Ty tego chcesz. Bez blokad narzuconych przez wygląd czy chorobę…

Zacznij od rozmowy ze mną, bez zobowiązań.

Pin It on Pinterest

Share This