magiczna podróż do indii listopad 2023+ lutyi listopad 2024

KOBIECE INDIE

Marzy Ci się fantastyczny wyjazd w inspirującym gronie kobiet?
Indie zawsze Cię fascynowały, ale nie miałaś odwagi na samotną wyprawę?
Chcesz porzucić dotychczasowe schematy, blokady i poczuć więcej wolności w życiu?

Trafiłaś w najlepsze miejsce!

Jedź z nami na niezwykle inspirujące wakacje, zakochaj się w Indiach tak jak my. Odnajdź siebie w dalekim kraju. Odpocznij od codziennej rutyny i naładuj wewnętrzne baterie.

ZRÓB TO DLA SIEBIE. WYJEDŹ, ODPOCZNIJ, NABIERZ NOWEJ PERSPEKTYWY I ENERGII.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Z

Totalna regeneracja

Kompletnie nowe, egzotyczne miejsce poruszające wszystkie zmysły. Eksplozja barw i smaków.

Rozwój osobisty

Madytacje na plaży, warsztaty rozwojowe, sesje jogi, inspirujące rozmowy, kręgi kobiet.

Urlop życia

Będzie dużo refleksji, niezapomnianych doświadczeń i dobrej zabawy! Wszystko w bezpiecznych warunkach.

Wyjazd: 31.10.-11.11.2023 (grupa max 12 osób, 3 wolne miejsca)

Drugi termin: 14-25 listopada 2023 (grupa max 12 osób, 1 wolne miejsce)

Kolejny wyjazd: 17-28 luty 2024 (grupa max 12 osób – zapisy otwarte)

Listopad 2024 (wkrótce daty)

MIEJSCE

=

KERALA

Zabierzemy Cię do pięknego miejsca w zielonej Kerali – zwanej krainą bogów. To kraina palm kokosowych. Kontakt z naturą ma moc uzdrawiania. Dodaje energii życiowej, pomaga się rozluźnić i otworzyć na podróż w głąb siebie.

=

CZĘŚĆ I - OŚRODEK AJURWEDA & JOGA

Na pierwsze 4 dni przeniesiemy się do kameralnego ośrodka ajurwedyjskiego, położonego nad brzegiem rzeki. To będzie czas na pobycie ze sobą, z dala od miejskiego zgiełku. Joga, ajurweda, medytacje, rozwój i totalna regeneracja. W tym czasie mamy zaplanowane także dwie wycieczki całodniowe.

=

CZĘŚĆ II - VARKALA NAD MORZEM

Piątego dnia przeniesiemy się do Varkali. Podróż do tego miasta to także element poznawania Indii. W Varkali spędzimy sześć magicznych dni, delektując się smakami Indii i poznając kulturę regionu. Będziemy też mieć czas na kobiece warsztaty, łagodną jogę, medytacje, rozmowy, śmiech i zabawę.

IDEA WYJAZDU

A

PIĘKNA PRZYGODA

To będzie niesamowity wyjazd. Wiele nowych, fascynujących odkryć – nie tylko geograficznych, ale także tych własnych, dotyczących siebie.

A

NOWE ODKRYCIA I WEWNĘTRZNA MOC

Zapraszamy Cię na 10 dni wypełnionych warsztatami opartych na szeroko pojętym rozwoju osobistym (mindfulness, coaching, medytacje).

A

NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

Odwiedzisz wspaniałe miejsca. We własnym tempie, bez pośpiechu. Z dala od masowej, komercyjnej turystyki. Te doświadczenia zostaną z Tobą na długie lata.

A

NIEPOWTARZALNE SMAKI

Zasmakujesz lokalnej kuchni, której w Polsce raczej nie doświadczysz. Kuchnia południowych Indii jest niezwykle lekka, oparta na warzywach, kokosie i aromatycznych przyprawach. Inna niż ta, którą znasz z indyjskich restauracji w Polsce.

A

OD KOBIET DLA KOBIET

To przede wszystkim wyjazd, który powstał i stworzony został z potrzeby serca. Nie znajdziesz tego w żadnym biurze turystycznym.

CHCESZ TEGO DOŚWIADCZYĆ?

Południowa Kerala znana jest z pięknych, piaszczystych plaż i znakomitego jedzenia.

DLACZEGO INDIE?

A

BOGACTWO KULTUROWE

Indie to przede wszystkim ogromne bogactwo kulturowe, ojczyzna Jogi oraz filozofia Wschodu, od której ludzie Zachodu mogą się wiele nauczyć i spojrzeć na życie z innej perspektywy.

A

NOWA PERSPEKTYWA

Podróż do Indii to doskonała okazja, by w świeży i otwarty sposób przyjrzeć się sobie i swojemu życiu. Będąc z daleka od codzienności, rutyny, zautomatyzowanych

A

WEWNĘTRZNA PRZEMIANA

Nie tylko oderwiesz się od przytłaczającej rzeczywistości czy zapomnisz o swoich problemach, ale przede wszystkim nauczysz się je rozwiązywać i z większym spokojem oraz kontrolą przyjmować wszystko, co przyniesie Ci życie.

A

SZCZYPTA MAGII

Indie są magiczne. Pobyt w Indiach może tworzyć Cię na zupełnie nowy etap w Twoim życiu. Musisz tego doświadczyć!

DLACZEGO KERALA?

=

CUD NATURY

Kerala to region Indii o niezwykle pięknej i zróżnicowanej naturze. Znajdują się tu soczyste pola herbaciane, piękne palmy kokosowe, zjawiskowe wodospady, plaże oraz popularne malownicze rozlewiska zwane “backwaters”.

=

KRAINA BOGÓW

Połączenie niezwykłej natury, kultury i sztuki sprawiło, że Keralę nazywa się także Krainą Bogów.

=

UZNANA I DOCENIANIA

National Geographic Traveler umieścił ją na liście “50 places of a lifetime”, a Travel and Leisure ogłosiło Keralę jako “one of the 100 great trips for the 21st century ” – (jedna ze 100 wspaniałych podróży 21-szego wieku)

=

Z DALA OD MASOWEJ TURYSTYKI

Pokochasz ten region za atmosferę, widoki, jedzenie i cały wachlarz pięknych doznań.

CHARAKTER WYJAZDU

Wyjazd podzielony jest na 2 części. Dzięki temu zwiedzisz więcej. Wszystko przemyślane jest tak, żebyś doświadczała, ale także miała czas na odpoczynek, relaks i regenerację.

Nasz pobyt w Indiach zaczniemy od łagodnej aklimatyzacji. Pierwsze 4 dni spędzimy w sprawdzonym ośrodku ajurwedyjskim Elephant Pass Yoga & Ayurweda Retreat. To będzie czas na zwolnienie, przestawienie się. Pozwolimy, by nasze ciała i głowy zwolniły, zrelaksowały się i przygotowały na nowe doznania.

Codziennie będziemy uczestniczyć w sesjach łagodnej jogi prowadzonej przez Monikę. Odbędziesz konsultację z lekarzem ajurwedyjskim. Jeśli będziesz mieć ochotę, oddasz się tradycyjnym zabiegom relaksacyjno-odżywczym.

To będzie także czas na pobycie ze sobą i w sobie. Na przyjrzenie się własnym ograniczeniom, porzucenie ich i przygotowanie planu działania na pożądaną zmianę. Czekają na Ciebie przygotowane przeze mnie warsztaty i kobiece kręgi.

Zabierzemy Cię także na całodniowe wycieczki: nad piękny wodospad Athirappalli oraz do pobliskiego historycznej dzielnicy miasta Koczin, Fort Kochi, nazywanego bramą do Kerali.

 Kolejne 6 dni spędzimy w pięknym miejscu nad brzegiem morza – Varkali. Zatrzymamy się w przepięknym hotelu w stylu boho. Nocować będziemy w luksusowych 2-osobowych domkach.  

Wyobraź to sobie: rano idziemy na jogę, która odbędzie się na pięknym tarasie widokowym, potem zjemy pyszne i pięknie podane śniadanie, złożone z lokalnych specjałów i soczystych świeżych owoców. W dalszej części dnia wypoczywamy na pobliskiej plaży, która otoczona jest palmami kokosowymi. 

Jest też czas na kobiece kręgi, rozmowy i warsztaty czy uzdrawiające medytacje przy szumie morza.

A wieczór spędzamy w restauracji na promenadzie, gdzie pysznej i aromatycznej kolacji towarzyszy widok zachodzącego słońca. 

Innego dnia z kolei odwiedzamy ciekawe miejsca. Chcemy, żebyś zasmakowała Indii. Podoświadczasz smaków, zapachów i atmosfery Indii, lokalnego kolorytu, wzorów i tekstur.

PROGRAM 

Dzień 1 – Wylot z Polski do Koczin (Cochin). Większość z nas leci razem z Warszawy. Możesz dotrzeć do Koczin z innego miejsca na świecie. Skoordynujemy transfer z lotniska.

Dzień 2 – Przylot do Koczin i relaks w ośrodku ajurwedyjskim.

Z lotniska jedziemy do ośrodka ajurwedyjskiego. Ten dzień przeznaczamy na miękkie lądowanie – odpoczynek, masaże i wygrzewanie się na słońcu. Istnieje także możliwość konsultacji z lekarzem ajurwedyjskim. Późnym popołudniem Monika poprowadzi praktykę yin jogi, aby odprężyć ciało po podróży. Wieczorem medytacja połączenia z indyjską ziemią. Podczas pierwszego kobiecego kręgu lepiej się poznamy.

Dzień 3Relaks dla ciała i umysłu.

Dzień zaczynamy poranną jogą. Po śniadaniu warsztaty rozwojowe.

Ten dzień jest także czasem na rozluźnienie, masaże i zabiegi ajurwedyjskie, relaks na słoneczku, wspólne rozmowy lub czas dla siebie. Wieczorem relaksacyjna yin joga i wieczorna medytacja.

Dzień 4 – Wycieczka nad wodospad Athirappilly.

Poranek zaczniemy od jogi. Dzisiaj czeka nas wycieczka nad najpiękniejszy i największy wodospad Kerali, Athirappilly. Nazywany jest Niagarą południowych Indii. Widok wody rozbijającej się o ziemię wywołuje podziw dla mocy i wspaniałości natury. Dojście do wodospadu odbywa się po kamiennych płytach i schodach, dlatego warto zadbać o wygodne obuwie.

Lunch zjemy w lokalnej knajpce, typowy dla Kerali, serwowany na liściu z bananowca. Uwaga, może być pikantnie 😉

Wieczorem medytacja prowadzona/wizualizacja z żywiołami.

Dzień 5 – Wycieczka do Fort Kochi (Fort Koczin).

Po porannej jodze i wczesnym śniadaniu czeka nas całodzienna wycieczka do Fort Kochi, zwanym perłą południowych Indii. To miejsce, gdzie ściera się wiele kultur (chrześcijańska, hinduska, muzułmańska i judajska). Przez setki lat Koczin było jednym z najważniejszych centrum handlu przyprawami. Architektura odzwierciedla panowanie Portugalii, Holandii i Imperium Brytyjskiego.

W lokalnej restauracji posmakujemy kuchni regionu (polecamy rybę pieczoną w liściu bananowca i owoce morza). Przespacerujemy się promenadą, obejrzymy słynne chińskie sieci rybackie, a najważniejsze zabytki obejrzymy podczas przejażdżki rikszami. To będzie świetna zabawa! Będzie także czas na zakupy aromatycznych przypraw.

Dzień 6 – Transfer do Varkali.

Po sesji jogi i wczesnym śniadaniu – wykwaterowanie z ośrodka. Jedziemy do Varkali, położonej nad Morzem Arabskim. Podróżujemy wynajętym autokarem, z przerwą na lunch, zajmie nam to ok. 7,5 godzin (w zależności od warunków na drodze).

Po przyjeździe zakwaterowanie w domkach 2-osobowych i wspólna kolacja.

Dzień 7 – Przywitanie z Varkalą

Poranek zaczniemy od porannej medytacji na plaży. Przywitamy się i połączymy z miejscem. Później zjemy wspólne pierwsze śniadanie w Varkali.

To będzie dzień na relaks po podróży. W czasie wolnym możemy iść na plażę, pospacerować brzegiem morza, pokąpać się w ciepłej wodzie, skorzystać z masaży (dodatkowo płatne) lub po prostu spędzić czas z książką. 

Późnym popołudniem relaksacyjna yin joga. Wieczorem kolacja nad brzegiem morza w lokalnej restauracji. Zanurzymy się w atmosferę Varkali o zachodzie słońca.

Dzień 8 – Dzień w Varkali

Poranek zaczniemy dynamiczną jogą. Potem wspólne śniadanie i warsztaty rozwojowe.

Następnie czas na plażowanie i kąpiel w morzu, spacery, odpoczynek – co wybierzesz, czego zapragniesz 🙂

Późnym popołudniem relaksacyjna yin joga. Wieczorem kolacja nad brzegiem morza w lokalnej restauracji z muzyką na żywo. Czas na celebrowanie!

Dzień 9 – Dzień w Varkali

Poranek zaczniemy dynamiczną jogą. Potem wspólne śniadanie i warsztaty rozwojowe.

Następnie czas na plażowanie, spacery, odpoczynek, lokalne zakupy. Słowem to, na co będziesz miała ochotę.

Późnym popołudniem relaksacyjna yin joga. Wieczorem kolacja nad brzegiem morza w lokalnej restauracji z muzyką na żywo. Dobre jedzenie i dobra zabawa w pakiecie!

Dzień 10 – Wycieczka do Jatayu Center

Po porannej jodze i śniadaniu wycieczka do Jatayu Center, parku położonym na wzniesieniu. Atrakcją jest największa na świecie statua, rzeźba ptaka Jatayu, związanego z legendą. Stał się także symbolem kobiet, ich ochrony, honoru i bezpieczeństwa.

Po południu czeka nas yin joga oraz twórcze warsztaty z podświadomością podsumowujące pobyt w Indiach.

Wieczorem kolacja nad brzegiem morza.

Dzień 11 – Integrowanie doświadczeń i totalny chill

Dzień na to, na co masz największą ochotę. Pełen chill, błogie lenistwo, plażowanie, zakupy w lokalnych sklepikach z pamiątkami, knajpki z widokiem na morze… Czas, by nasycić zmysły indyjską energią do pełna.

Wieczorem pakowanie i transfer na lotnisko w Trivandrum. Żegnamy Indie.

Dzień 12 – Przylot do Polski

Proszę pamiętaj, że kolejność poszczególnych aktywności i zajęć w programie może ulec zmianie i drobnym modyfikacjom, zwłaszcza z przyczyn obiektywnych, co nie wpłynie na jakość całego wyjazdu i realizację programu.

BEZPIECZEŃSTWO

 

 

Wiele kobiet ma obawy przed podróżą do Indii. Spokojnie. Nie musisz się bać. 

 

>> Po pierwsze będziesz w bardzo bezpiecznym rejonie Indii. Kerala jest doskonała, jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z Indiami. Ludzie są niezwykle sympatyczni, pomocni i otwarci. Nie ma tu głębokiego ubóstwa, spotykanego powszechnie na północy Indii. Będziesz czuła się komfortowo.

>> Po drugie zabieramy Cię w sprawdzone miejsca. Obie odwiedziłyśmy te regiony. Jesteśmy pewne, że tak jak my – po prostu się zakochasz.

>> Po trzecie na wyjeździe jesteś ubezpieczona od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Wyjazd powstał we współpracy z biurem podróży GoTravel, licencjonowanym touroperatorem, posiadającym licencję na podróże do krajów na całym świecie.

Zapewniamy Ci profesjonalną (24h) opiekę, towarzysząc Ci na wyjeździe, dzieląc się pasją, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

 

Chcemy, żebyś czuła się swobodnie i bezpiecznie. Żebyś skupiła się w całości na smakowaniu zapachów, chłonięciu zapachów i kolorów Indii. Żebyś miała idealne warunki do wypoczynku, regeneracji i rozwoju.

BĘDZIESZ CAŁY CZAS Z NAMI

IZA

Witam Cię na stronie 🙂 i zapraszam do rozbudzania swojej kobiecej mocy, tym razem w pięknych zakątkach Indii.

Dlaczego akurat tam? Dlatego, że mnie Indie bardzo zmieniły. Pierwszy mój kontakt z Indiami był krótki – ledwie tydzień w Mumbaju. Ale to był intensywny proces. Dużo się pootwierało, dużo poodpadało. I utorowało drogę na nowe…

Uważam, że Indie mają w sobie coś szczególnego, coś, co trudno opisać jest słowami. Szczególną moc i magię.

Jeśli jesteś na nie otwarta, to wrócisz odmieniona. Coś się w Tobie zadzieje, tam głęboko w duszy. Coś rozbudzi, coś odejdzie.

Właśnie dlatego łączę pobyt w tym wyjątkowym miejscu z warsztatami rozwojowymi.

Smakowanie i zwiedzanie Indii przeplatać będziemy rozmowami w kręgu, praktykami z podświadomością, ćwiczeniami coachingowymi i medytacjami.

Chcę, żebyś odkryła nie tylko kawałeczek pięknych Indii, ale także kawałeczek pięknej siebie 🙂

 

MONIKA

Monika jest nauczycielką jogi z wieloletnim doświadczeniem. Łączy wiele metod, wypracowała swój unikalny styl. Doskonale tłumaczy, do każdego ma indywidualne podejście, niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jogą czy już praktykujesz.

Podczas pobytu w Kerali zadba o nasze ciała. Poprzez łagodne ćwiczenia pomoże nam doładować się energią rano czy uwolnić napięcia po całym dniu i odprężyć się.

Monika już od 6 lat mieszka w Mumbaju. Przez wiele lat jeździła do Indii, zdobywała doświadczenie w indyjskich szkołach jogi, by w pewnym momencie życia przeprowadzić się tam na stałe. Czuje się tam jak w domu.

Monika odkryje przed nami nie tylko tajniki jogi, ale także bogate historie związane z tym krajem i jego obyczajami.

To już kolejny wyjazd do Indii, na który zapraszamy Was razem z Moniką. Jako ciekawostkę dodam, że poznałyśmy się w liceum. Chociaż przez jakiś czas nie miałyśmy ze sobą kontaktu, to w pewnym momencie życia nasze drogi znowu się skrzyżowały.

Jak ja kocham takie “przypadki” 😉

Cena early bird: 6800 zł + 500 euro (zamiast 7400 zł + 500 euro) – przy rezerwacji do 22.11.2023 r.

I rata: zaliczka 1900 zł

II rata: 4900 zł płatne do 40 dni przed wylotem

+ 500 euro (składka na koszty bieżące) płatne na miejscu, po przylocie do Indii

 

Cena regularna: 7400 zł + 500 euro (przy rezerwacji od 23.11.2023)

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w 2-os. pokoju z klimatyzacją w ośrodku ajurwedyjskim 
 • Zakwaterowanie w 2-os. domku o podwyższonym standardzie w Varkali 
 • 3 wegańskie posiłki dziennie w ośrodku ajurwedyskim w dni bez wycieczki 
 • 2 posiłki (śniadanie i kolacja) w ośrodku ajurwedyjskim w dni z wycieczkami 
 • Śniadania w hotelu w Varkali 
 • Warsztaty rozwojowe 
 • Sesje jogi porannej i popołudniowej
 • Medytacje 
 • Relaksacje 
 • Opiekę doświadczonej coach, trenerki
 • Opiekę doświadczonej nauczycielki jogi
 • Ubezpieczenie w Signal Iduna (KL 50 000 EUR, NNW 15 000 PLN, bagaż 1 000 PLN),
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (wyjazd objęty opieką biura podróży)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • Pomoc (instruktaż) w wypełnieniu wniosku o wizę do Indii

 

Cena nie zawiera:

 • Biletów lotniczych
 • Wycieczek do Jatayu Center, do Fort Kochi i przejażdżkę rikszami, nad wodospad Athirappilly oraz transferów z i na lotnisko, do Varkali (płatne 500 Euro po przylocie na miejsce)
 • Atrakcji i aktywności nieujętych w programie 
 • Masaży i innych atrakcji w czasie wolnym, 
 • Posiłków innych niż wymienionych 
 • Wizy do Indii (25-30 USD)
REZERWACJE I PYTANIA:

Jeśli chcesz zapewnić sobie miejsce, zadzwoń lub napisz do mnie. 

Na początek wystarcza opłata rezerwacyjna. Będziesz miała czas, aby zaplanować budżet na swój wyjazd.

Rozumiem też, że przed podjęciem decyzji o wyjeździe w Twojej głowie mogą pojawić się wątpliwości. Nie zostawaj z nimi sama.

Zadzwoń lub napisz do mnie!

Mój adres email: iza@mockobiety.pl

telefon: 604 786 637 (w listopadzie jestem w Indiach, także kontaktuj się ze mną przez email lub WhatsApp) 🙂

 

Tak było na poprzednich wyjazdach:

Obejrzyj dłuższy film w wyjazdu, który odbył się w lutym 2023 roku. Poczuj klimat, zobacz, co na Ciebie czeka.

Jeśli masz jakieś pytania, odezwij się do mnie. Chętnie opowiem więcej od siebie 🙂

Co jeszcze możesz chcieć wiedzieć?

Pracuję jako coach, trener, hipnoterapeutka, family coach (ustawienia rodzinne). Kobiece wyjazdy rozwojowe organizuję od 2018 roku.

Uwielbiam pracować z małymi, kameralnymi grupami kobiet. Mówiąc kameralne, mam na myśli max kilkanaście osób. To daje przestrzeń i możliwość indywidualnego podejścia do każdej z dziewczyn.

Jednocześnie różnorodność grupy i wspólna interakcja stanowi wspaniały element wzbogacania swojego własnego doświadczenia dla każdej uczestniczki.

Mam doświadczenie w prowadzeniu grup, a przede wszystkim odpowiednie kompetencje i wiedzę zdobytą w rocznej Szkole Trenerów Warsztatów Umiejętności Psychospołecznych.

To bardzo ważne, w końcu dotykamy delikatnych i wrażliwych tematów, naszych emocji, przekonań, schematów. Prowadząca warsztaty powinna umieć poradzić sobie z różnymi sytuacjami, które mogą się wydarzyć i zaopiekować się uczestniczkami.

Podczas wyjazdów, na które Cię zapraszam, nie tylko poczujesz się wzmocniona i napełniona pozytywną energią. Spędzisz także cudowny czas wypełniony radością, śmiechem i zabawą.

Bo jak zmieniać swoje życie, to w dobrej atmosferze!

Pin It on Pinterest

Share This