magiczna podróż do indii listopad 2021

KOBIECE INDIE

Marzy Ci się fantastyczny wyjazd w inspirującym gronie kobiet?
Indie zawsze Cię fascynowały, ale nie miałaś odwagi na samotną wyprawę?
Chcesz porzucić dotychczasowe schematy, blokady i poczuć więcej wolności w życiu?

Trafiłaś w najlepsze miejsce!

Jedź z nami na niezwykle inspirujące wakacje, zakochaj się w Indiach tak jak my. Odnajdź siebie w dalekim kraju. Odpocznij od codziennej rutyny i naładuj wewnętrzne baterie.

ZRÓB TO DLA SIEBIE. WYJEDŹ, ODPOCZNIJ, NABIERZ NOWEJ PERSPEKTYWY I ENERGII.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Z

Totalna regeneracja

Kompletnie nowe, egzotyczne miejsce poruszające wszystkie zmysły. Eksplozja barw i smaków.

Rozwój osobisty

Madytacje na plaży, warsztaty rozwojowe, sesje jogi, inspirujące rozmowy, kręgi kobiet.

Urlop życia

Będzie dużo refleksji, niezapomnianych doświadczeń i dobrej zabawy! Wszystko w bezpiecznych warunkach.

Planowany wyjazd: 4-14 listopada 2021 r.

MIEJSCE

=

KERALA

Zabierzemy Cię do pięknego miejsca w zielonej Kerali – zwanej krainą bogów. Kontakt z naturą ma moc uzdrawiania. Dodaje energii życiowej, pomaga się rozluźnić i otworzyć na podróż w głąb siebie.
=

CZĘŚĆ I - VARKALA NAD MORZEM

Pierwsze 6 dni spędzimy w hotelu nad brzegiem morza w miejscowości Varkala. Będziemy chłonąć Indie, ich wszystkie kolory, zapachy i smaki.

=

CZĘŚĆ II - OŚRODEK AJURWEDA & JOGA

Na kolejne 4 dni przeniesiemy się do kameralnego ośrodka ajurwedyjskiego, położonego nad brzegiem rzeki. To będzie czas na pobycie ze sobą, z dala od miejskiego zgiełku. Joga, ajurweda, medytacje, rozwój i totalna regeneracja.

IDEA WYJAZDU

A

PIĘKNA PRZYGODA

To będzie niesamowity wyjazd. Wiele nowych, fascynujących odkryć – nie tylko geograficznych, ale także tych własnych, dotyczących siebie.

A

NOWE ODKRYCIA I WEWNĘTRZNA MOC

Zapraszamy Cię na 10 dni wypełnionych warsztatami opartych na szeroko pojętym rozwoju osobistym (mindfulness, coaching, medytacje).

A

NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

Odwiedzisz wspaniałe miejsca. We własnym tempie, bez pośpiechu. Z dala od masowej, komercyjnej turystyki. Te doświadczenia zostaną z Tobą na długie lata.

A

NIEPOWTARZALNE SMAKI

Zasmakujesz lokalnej kuchni, której w Polsce raczej nie doświadczysz. Kuchnia południowych Indii jest niezwykle lekka, oparta na warzywach, kokosie i aromatycznych przyprawach.

A

OD KOBIET DLA KOBIET

To przede wszystkim wyjazd, który powstał i stworzony został z potrzeby serca. Nie znajdziesz tego w żadnym biurze turystycznym.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYM WYJEŹDZIE?

Masz jakieś pytania? Napisz koniecznie!

DLACZEGO INDIE?

A

BOGACTWO KULTUROWE

Indie to przede wszystkim ogromne bogactwo kulturowe, ojczyzna Jogi oraz filozofia Wschodu, od której ludzie Zachodu mogą się wiele nauczyć i spojrzeć na życie z innej perspektywy.

A

NOWA PERSPEKTYWA

Podróż do Indii to doskonała okazja, by w świeży i otwarty sposób przyjrzeć się sobie i swojemu życiu. Będąc z daleka od codzienności, rutyny, zautomatyzowanych

A

WEWNĘTRZNA PRZEMIANA

Nie tylko oderwiesz się od przytłaczającej rzeczywistości czy zapomnisz o swoich problemach, ale przede wszystkim nauczysz się je rozwiązywać i z większym spokojem oraz kontrolą przyjmować wszystko, co przyniesie Ci życie.

A

SZCZYPTA MAGII

Indie są magiczne. Pobyt w Indiach może tworzyć Cię na zupełnie nowy etap w Twoim życiu. Musisz tego doświadczyć!

DLACZEGO KERALA?

=

CUD NATURY

Kerala to region Indii o niezwykle pięknej i zróżnicowanej naturze. Znajdują się tu soczyste pola herbaciane, piękne palmy kokosowe, zjawiskowe wodospady, plaże oraz popularne malownicze rozlewiska zwane “backwaters”.

=

KRAINA BOGÓW

Połączenie niezwykłej natury, kultury i sztuki sprawiło, że Keralę nazywa się także Krainą Bogów.

=

UZNANA I DOCENIANIA

National Geographic Traveler umieścił ją na liście “50 places of a lifetime”, a Travel and Leisure ogłosiło Keralę jako “one of the 100 great trips for the 21st century ” – (jedna ze 100 wspaniałych podróży 21-szego wieku)

=

Z DALA OD MASOWEJ TURYSTYKI

Pokochasz ten region za atmosferę, widoki, jedzenie i cały wachlarz pięknych doznań.

CHARAKTER WYJAZDU

Wyjazd podzielony jest na 2 części. Dzięki temu zwiedzisz więcej. Wszystko przemyślane jest tak, żebyś doświadczała, ale także miała czas na odpoczynek, relaks i regenerację.

Pierwsze 6 dni spędzimy w pięknym miejscu nad brzegiem morza – Varkali. Zatrzymamy się w hotelu z dala od zgiełku i turystycznych punktów. Zależy nam, żeby to nie był “kolejny wypad”, ale żebyś od początku ładowała się spokojem i dobrą energią.

Oczywiście chcemy, żebyś zasmakowała Indii, dlatego zorganizowałyśmy wypady w miejsca specyficzne dla rejonu. Podoświadczasz smaków, zapachów i atmosfery Indii, lokalnego kolorytu, wzorów i tekstur.

W kolejnych 4 dniach stawiamy duży nacisk na głęboką relaksację, odprężenie i ukojenie ciała. Dlatego spędzimy je w sprawdzonym ośrodku ajurwedyjskim Elephant Pass Yoga & Ayurweda Retreat. To będzie czas na bliższy kontakt z naturą i sobą.

Codziennie będziemy uczestniczyć w 2 sesjach jogi prowadzonej przez lokalnego yoga mastera. Odbędziesz konsultację z lekarzem ajurwedyjskim. Jeśli będziesz mieć ochotę, oddasz się tradycyjnym zabiegom relaksacyjno-odżywczym.

To będzie także czas na pobycie ze sobą i w sobie. Na przyjrzenie się własnym ograniczeniom, porzucenie ich i przygotowanie planu działania na pożądaną zmianę.

Zabierzemy Cię także na całodniową wycieczkę nad piękny wodospad Athirappalli.

PROGRAM 

Dzień 1 – wylot z Polski

Dzień 2 – przylot do Thiruvananthapuram, przejazd z lotniska do Varkali (prywatnym busem, ok. 1 h). Lądujemy wcześnie rano, więc dzień przeznaczymy na odpoczynek po podróży, regenerację, plażowanie i integrację.

Dzień 3 – warsztaty, medytacje, joga, odpoczynek, plażowanie, medytacje

Dzień 4 – Varkala – poznawanie okolicy – lokalna wycieczka

Dzień 5 – warsztaty, medytacje, joga, odpoczynek, plażowanie – dla chętnych fakultatywna wycieczka lokalna

Dzień 6 – warsztaty, medytacje, joga, odpoczynek, plażowanie

Dzień 7 – wyjazd po śniadania z Varkali. Zwiedzanie Fort Kochi. Wieczorem zakwaterowanie w ośrodku ajurwedyjskim

Dzień 8 – poranna i popołudniowa joga, warsztaty, czas na zabiegi ajurwedyjskie

Dzień 9 – wycieczka nad wodospad Athirappilly – najpiększniejszy wodospad Kerali

Dzień 10 – poranna i popołudniowa joga, warsztaty, czas na zabiegi ajurwedyjskie

Dzień 11 – poranna joga, pożegnalny krąg, podsumowanie, wylot z Indii

Dzień 12 – przylot do Polski

Proszę pamiętaj, że kolejność poszczególnych aktywności i zajęć w programie może ulec zmianie i drobnym modyfikacjom, zwłaszcza z przyczyn obiektywnych, co nie wpłynie na jakość całego wyjazdu i realizację programu.

BEZPIECZEŃSTWO

 

 

Wiele kobiet ma obawy przed podróżą do Indii. Spokojnie. Nie musisz się bać.

 

Na wyjazd zapraszam Cię razem z Joanną Dąbek – zaprzyjaźnionym turoperatorem https://wyjdzdoswiata.pl/

 

 

 

Po pierwsze będziesz w bardzo bezpiecznym rejonie Indii. Kerala jest doskonała, jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z Indiami. Ludzie są niezwykle sympatyczni, pomocni i otwarci. Nie ma tu głębokiego ubóstwa, spotykanego powszechnie na północy Indii. Będziesz czuła się komfortowo.

Po drugie zabieramy Cię w sprawdzone miejsca. Obie odwiedziłyśmy te regiony. Jesteśmy pewne, że tak jak my – po prostu się zakochasz.

Ponadto, wyjeżdżając z Wyjdź do Świata jesteś 100% bezpieczna i chroniona przez prawo z kilku powodów:

 

 

Wyjdź do Świata jest legalnie działającym organizatorem turystyki: posiada wymagany wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie usług turystycznych (numer wpisu to 288/19) oraz gwarancję ubezpieczeniową  wydaną przez TU Europa

Na każdym wyjeździe zagranicznym jesteś ubezpieczona od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). 

 Zapewniamy Ci profesjonalną (24h) opiekę, towarzysząc Ci na wyjeździe, dzieląc się pasją, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. 

 

Chcemy, żebyś czuła się swobodnie i bezpiecznie. Żebyś skupiła się w całości na smakowaniu zapachów, chłonięciu zapachów i kolorów Indii. Żebyś miała idealne warunki do wypoczynku, regeneracji i rozwoju.

Pytania? Napisz do mnie

BĘDZIESZ CAŁY CZAS Z NAMI

IZA

Na co dzień pracuje z kobietami, wspiera je w zmianie sposobu myślenia – pomaga pozbyć się ograniczeń w głowie i otworzyć się na nową, pozytywną perspektywę. Fascynuje ją parca z myślami i przekonaniami, bo to one tworzą nasz świat i od nich zależy, jak postrzegamy nasze życie i jak żyjemy.

To jej kolejny wyjazd rozwojowy do Indii. Jest otwartą, ciepłą, empatyczną osobą. Ale potrafi też być człowiekiem orkiestrą, uwielbia podróże i historie kobiet.

 

 ASIA

Żyje podróżami od małego. Z podróżami związała się zawodowo – jest zawodową pilotką. Zaraża miłością do nowych lądów innych. Z plecakiem przemierzała Azję podczas samotnej 2-miesięcznej wyprawy. Na Indie ma duże miejsce w sercu.

Asia organizuje kobiece wyprawy, pokazując niezwykłe miejsca. Ma w sobie dużo energii, uśmiechu i otwartości. 

Więcej o Asi przeczytasz na Jej stronie  https://wyjdzdoswiata.pl/

Cena nie zawiera

/we własnym zakresie/
......
  • Atrakcji i aktywności nieprzewidzianych w Programie
  • Posiłków innych niż wymienionych w Ofercie
  • Biletu lotniczego
  • Wizy do Indii
  •  
  • W przypadku biletu lotniczego i wizy – pamiętaj, że we wszystkim Ci pomożemy i udzielimy niezbędnych wskazówek oraz potrzebnej pomocy.
  •  
  •  
  • Co do wizy – wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu – do Indii obowiązuje bowiem także “e-wiza”, a wniosek składa się online.
  •  
MASZ PYTANIA?

Rozumiem, że przed podjęciem decyzji o wyjeździe w Twojej głowie może pojawić się wiele wątpliwości. Nie zostawaj z nimi sama. Zadzwoń lub napisz do mnie!

Tak było na poprzednich wyjazdach:

Ten wyjazd jest dla Ciebie!

Pin It on Pinterest

Share This