kobiecy weekend w spa

KOBIECA ESENCJA

Praktykowanie miłości do siebie i karmienie kobiecej energii. Pauza od codziennej rutyny i pośpiechu.

 

 

Weekend zatrzymania się, odłączenia od nadmiaru bodźców i dopieszczania swojej kobiecej strony. W programie medytacje, joga nidra, wskazówki od kart, relaks w biowitalnym SPA, koncert gongów, praktyki z podświadomością w Ogrodzie Mocy.

Kameralna, intymna grupa! Maks 8 uczestniczek

Termin: 26-28 lipca 2024

Twój magnetyzm i wewnętrzny blask, ta subtelna i jednocześnie mocna siła przyciągania rozbudza się, gdy pozwalasz sobie na pielęgnowanie kobiecej energii.

Niestety dzisiejsze tempo życia, liczne obowiązki i schemat, w jakim nas wychowano, mocno zasila działanie i męską energię.

Większość kobiet żyje mocno osadzona w męskiej energii, zapominając lub nie dając sobie prawa do odczuwania przyjemności, odpoczynku, zwolnienia, beztroski, swobody, luzu, spontaniczności, śmiechu.

Żyją dla innych. Dają z siebie wszystko. I tylko obiecują sobie, że zadbają o siebie “później”.

Tyle że później wpadają we frustracje, wypalenie, przemęczenie.

Nadmiar męskiej energii spala. Stąd tak ważne jest rozbudzanie i karmienie tej kobiecej części. Szczególnie dla nas, kobiet.

Zastanów się, ile czasu w życiu przeznaczasz na działanie, odhaczanie zadań, realizowanie planów i celów, wykonywanie obowiązków… A ile na słodkie bycie, na przyjemności, na zatrzymanie się, pielęgnowanie siebie?

TYMCZASEM…

Życie jest znacznie prostsze niż nam się wydaje.

Twoje też może takie być.

Może uczysz się dawać sobie troskę i czułość.

Może zrozumiałaś już, że jeśli nie zadbasz o siebie, to nie będziesz miała z czego dawać innym.

Może dopiero zauważyłaś, że Twoje tempo życia jest zbyt szybkie, tracisz nad sobą szybko panowanie, a ciało jest spięte i brakuje Ci energii.

A może już wiesz, że odpoczynek, regeneracja, przyjemności, self-care i kochanie siebie to fundament spełnionego życia.

Niezależnie od tego, na jakim jesteś etapie, zapraszam Cię na ten kojący, błogi weekend.

Zwolnijmy razem i pozwólmy sobie być w kobiecej energii.

Zadbamy o nasze ciała, wyciszymy głowy i nawiążemy kontakt ze sobą prawdziwą, ze swoją duszą.

Zero teorii. Ufam, że przeczytałaś już niejedną książkę i wysłuchałaś setki filmików rozwojowych.

Czas na praktykę i doświadczanie. Czas na realne zmiany.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

JOGA NIDRA

Ta prosta (i tak samo skuteczna) praktyka będzie nas prowadzić przez cały weekend. Nazywana jest świadomym śnieniem. To ten przyjemny stan, w który wpadasz tuż przed zaśnięciem, gdy ciało odpoczywa wygodnie na łóżku.

I tutaj będziemy praktykować w pozycji leżącej, aby było nam jak najbardziej wygodnie, przyjemnie i milutko.

Spokojnie. Mój kojący głos będzie prowadził Cię w tej praktyce. Umysł dzięki temu będzie zajęty i skoncentrowany na tym, co lubi (czyli na jakimś zadaniu). Przestanie błądzić, a Ty w końcu będziesz mogła odpocząć mentalnie i fizycznie.

Odpowiednie instrukcje, sugestie sprawią, że ciało w końcu puści napięcia, rozluźni się i zrelaksuje na głębokim poziomie.

Joga nidra uczy, jak przenosić uwagę z bodźców zewnętrznych, do siebie, do środka. Korzyści z praktyki są bardzo szerokie. Wymienię tutaj redukcję stresu, uwolnienie napięć, złagodzenie bólu mięśni czy głowy, poprawa funkcji poznawczych, lepsza pamięć i koncentracja, lepszy sen, poprawę zdrowia fizycznego, zmniejszenie objawów lęku i depresji, większą energię życiową.

Mówi się, że godzina jogi nidry odpowiada czterem godzinom snu. Podczas tego czasu ciało ma okazję uruchomić wewnętrzne procesu uzdrawiające.

KONCERT GONGÓW

W stanie błogiego relaksu nasze ciała zostaną poddane “masażowi” dźwiękiem. Wibracje gongów i mis docierają do poziomu komórkowego i nawet DNA. Mają szereg korzyści zdrowotnych. Czy może być coś wspanialszego? Ty leżysz i wypoczywasz, a Twoje ciało się uzdrawia 🙂

MEDYTACJE I SPACERY W MIEJSCU MOCY

Spędzimy dużo czasu w naturze. Nic tak nie koi i jednocześnie doenergetyzowuje jak natura. W Manor House jest piękny 10-hektarowy park, w którym znajduje się Ogród Medytacji, a w nim Kamienny Krąg Mocy, spirala energetyczna, Piramida Horusa, Ogród Zen i Spirala energetyczna.

Skorzystamy z niezwykłej energii tego miejsca. Pomedytujemy, uziemimy się, połączymy z energią ziemi. Oddamy to, co już zbędne, a napełnimy nową, witalną energią. Przeprowadzę Cię przez specjalną, energetyczną praktykę. To będzie transformowanie energii, poczujesz różnicę!

ODPOWIEDZI I WSKAZÓWKI OD KART

Spotkamy się w kręgu ze sobą i kartami. Przygotowałam dla Ciebie specjalny proces. Dowiesz się, czego teraz potrzebujesz, co stoi na drodze do tego, a co Cię blokuje w danym momencie. Dostaniesz indywidualne odpowiedzi, na co zwrócić uwagę i co będzie Cię najlepiej wspierało.

Zakończymy medytacją, podczas której spotkasz się z wersją siebie, która ma moc i największy potencjał. Połączysz się z nią energetycznie, dzięki czemu dostaniesz zwiększysz swoją pewność siebie i poczujesz większą wewnętrzną moc. 

CHILL I REGENERACJA

Rozpieścimy nasze ciała i wzmocnimy siły witalne w biowitalnym SPA. Basen, zamiast chloru, wypełniony jest ożywioną wodą (system Grandera), dzięki czemu pielęgnuje, chroni i uelastycznia skórę. 

Czekają też na nas genialne Łaźnie Rzymskie z saunami. Fantastyczny relaks i pobudzenie energii życiowej.

OPINIE UCZESTNICZEK PO WSPÓLNYCH WYJAZDACH
Było cudownie! Iza, jesteś wspaniała i myślę, że to nie ostatnie nasze wspólne warsztaty. Weszłam ze spokojem w nową rzeczywistość, za co bardzo dziękuję Tobie i wszystkim kochanym kobietom, które z nami były. Było pięknie.
Asia Sosnowska

Polecam z całego serca warsztaty wyjazdowe z Izabelą Krawczyk. To silna kobieta o wrażliwej duszy! Bardzo dobrze przygotowana merytorycznie do pracy z kobietami, bez względu na wiek, wykonywany zawód czy pozycję społeczną. 

Podczas wyjazdu mój “pędzący świat” zatrzymał się na kilka dni. Od miesięcy nie czułam się tak zrelaksowana.

Iza dziękuje Ci! Polecam każdej kobiecie. Zasługujemy na to!

Małgorzata Górska

Dziękuję, Iza, za cudowne warsztaty. To był czas zatrzymania, refleksji i wewnętrznego ukojenia.

Iza jest bardzo profesjonalna w tym, co robi. Dysponuje odpowiednimi “narzędziami” i wiedzą, choć podejrzewam, że w tak krótkim czasie nie poznałam jeszcze wszystkich jej możliwości. Warsztat musiałby trwać co najmniej tydzień.

Iza potrafi dotrzeć do każdego i ma dar trafiania w punkt, co nie zawsze jest wygodne, ale bardzo SKUTECZNE.

Na wyjeździe czułam się bardzo swobodnie, ponieważ Iza nie stawia siebie wyżej od innych i jednocześnie emanuje bardzo dużą chęcią pomocy w każdym aspekcie.

Beata Sawlewicz

CUDOWNE MIEJSCE

Gdy pierwszy raz byłam w Manor House, wiedziałam, że będę tam wracać. To nie jest zwykłe SPA. To coś więcej. Chciałabym, abyś i Ty poznała i poczuła moc tego miejsca.

Tutaj na każdym kroku widać holistyczne podejście do dbania o siebie. Przepiękny, ogromny zielony teren z Ogrodem Medytacji, urokliwe alejki parkowe, zabytkowe budynki, stylowe pokoje, basen ze zdrową wodą i genialna strefa łaźni rzymskich to tylko niektóre atuty.

NOCLEGI

Nocować będziemy w pokojach 2-osobowych.

Możliwość zatrzymania się w “jedynce” za dodatkową opłatą.

WYŻYWIENIE

Śniadania w formie bufetu.

Obiadokolacje w formie bufetu.

SPA

Dostęp do SPA z basenem z ożywioną wodą i łaźniami rzymskimi oraz Witalnej Wioski (SPA pod gołym niebem).

DZIĘKI WARSZTATOM:

 • Rozluźnisz się w końcu! Wpuścisz więcej przestrzeni do wyczerpanego ciała i nadaktywnej głowy.
 • Spędzisz niezwykle karmiący czas wśród kobiet, które są otwarte, życzliwe i interesują się rozwojem oraz duchowością.
 • Nakarmisz swoją kobiecą stronę. W totalnym luzie, błogości, na relaksie! Pozwolisz sobie na beztroskę i po prostu BYCIE.

 • Ukoisz system nerwowy. Wrócisz do wewnętrznego połączenia ze sobą.
 • Doświadczysz praktyk uzdrawiających energie i ciało. 
 • Zrobisz coś dla Siebie. To będzie wytchnienie i inspirujący czas.

Kobieca esencja zachęca, aby cieszyć się chwilą i zaufać temu, co jest. Życie jest znacznie prostsze niż nam się wydaje. Zwolnijmy razem i pozwólmy sobie być w kobiecej energii.” Chameli Gad Ardagh

Wyjazd z Izą był naprawdę super. To jest coś dla mnie i na pewno dla każdej kobiety. To czas bycia razem ze sobą, spokoju i wewnętrznej akceptacji. Poznałam tutaj wspaniałe osoby i wiem, że nie był to mój ostatni tego typu wyjazd.
Kasia Ciesielska

To był magiczny czas. Pierwszy raz doświadczyłam czegoś takiego. 

Przyjechałam na warsztaty a miałam wrażenie, że jestem i spotykam się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Iza, nasza przewodniczka, to super babka. Jest nie tylko wyjątkowa jako kobieta, ale potrafi stworzyć taką atmosferę, że człowiek się otwiera i leczy swoją duszę.

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna. To było ekstra doświadczenie. Polecam szczególnie tym, którzy “mają coś do przerobienia”, zastanawiają się jak zaplanować weekend i jak skutecznie doładować akumulatory.

Iwona Rutkowska

PROGRAM*

Piątek
14:00 Przyjeżdżamy, pijemy kawkę i zaczynamy cieszyć się naturą. 

15:00 Zameldowanie w pokojach

15:30- 17:00 Poznajemy się i integrujemy. Określamy intencję na pobyt. Medytacja/bezruch w Ogrodzie Medytacji.

17:00 Joga nidra

17:30 Kolacja

19:00 Koncert gongów

20:00 Czas wolny /SPA

Sobota

8:15 Poranny rozruch (łagodna joga lub spacer) i medytacja w parku

9:00 Śniadanie

11:30 – 12:00 Sesja jogi nidry

12:00 – 15:00 Warsztaty z kartami. Praca z podświadomością  “Spotkanie ze sobą z przyszłości” – proces energetyczny

15:00 – 18:00 Czas wolny / SPA / spacery 

18:00 Kolacja

19:30 – 20:00 Joga nidra

20:30 Wieczorny krąg łagodności dla siebie

Niedziela
8:15 Poranny rozruch w naturze i medytacja w Ogrodzie Medytacji

9:00 Śniadanie

10:00 Czas wolny / SPA. Wymeldowanie z pokoju o godz. 11.

11:00 – 13:00 Spacer i chill w parku

13:00 Krąg zamykający. Uściski i pożegnanie

*Program dostosowywany jest do potrzeb Grupy, dlatego możliwe są małe zmiany 🙂

 

TEN WYJAZD JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:
 • Chcesz w końcu odpocząć i zająć się sobą. Ciągle coś załatwiasz, dbasz o biznes/pracę, męża, dzieci, przyjaciół, rodziców, pracowników… a najmniej o siebie. Jesteś gotowa w końcu zaopiekować się sobą.
 • Czujesz, że przestajesz panować nad emocjami, łatwo wybuchasz, jesteś bliska frustracji i wcale Ci się to nie podoba.
 • Brakuje Ci sił, tracisz iskrę, którą wcześniej miałaś. Trudno Ci się zmotywować nawet do prostych zadań.
 • Czujesz się przebodźcowana a z drugiej strony nie potrafisz przestać działać.
 • Potrzebujesz resetu. Dobrze wiesz, że zadanie o swoje ciało i psychikę to najlepsza inwestycja, jaką możesz dla siebie zrobić. To także wyraz miłości do siebie.
 • Uczysz się dbać o siebie, być dla siebie wsparciem, uczysz się kochać siebie.
 • Lubisz lub chcesz spróbować medytacji czy jogi nidry.
 • Cenisz sobie kameralny charakter wyjazdu i możliwość interakcji, relacji z prowadzącą. Lubisz poznawać inne kobiety lub nie chcesz jechać gdzieś sama a kilkunastoosobowe grupy są dla Ciebie zbyt hałaśliwe.

 

 

TEN WYJAZD NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:
 • Nie jesteś gotowa wziąć odpowiedzialności za swoje samopoczucie. Lubisz narzekać, plotkować i zasiadać w “loży szyderców”.
 • Uważasz, że medytacje/relaksacje/joga nidra czy rozwój duchowy to strata czasu i nuda.
 • Szukasz niskobudżetowego wyjazdu, nieważne z kim, nieważne gdzie, nieważne kto prowadzi.
 • Chcesz pogłębić wiedzę teoretyczną, nie chcesz wchodzić w doświadczenie czy zmianę.

Informacje organizacyjne:

Data: 26-28 lipca 2024

Miejsce: Manor House, Chlewiska k. Radomia

Możliwość wspólnego dojazdu na miejsce samochodem z Warszawy. Napisz do mnie od razu – decyduje kolejność zgłoszeń 🙂

Cena early bird: 2600 zł (przy zapisie do 20.07.2024)

Cena standardowa: 3100 zł (przy zapisie od 21.07.2024)

Cena zawiera: noclegi w pokojach 2-osobowych, śniadania, kolacje, warsztaty, medytacje i sesje jogi nidry według programu, dostęp do strefy SPA i Wioski Witalnej, koncert gongów.

Możliwość dopłaty do pokoju 1-osobowego: 1100 zł

Opłaty: zaliczka 800 zł jest gwarancją miejsca. Reszta płatna do 18 lipca 2024 przelewem na konto.

 

DLACZEGO WARTO JECHAĆ ZE MNĄ?

Dwa razy w swoim życiu byłam na skraju wyczerpania i wypalenia zawodowego. Doskonale pamiętam te momenty. Wakacje, słońce, a ja nie miałam na nic siły, niewiele mnie cieszyło. Sprzeczki dzieci doprowadzały mnie do emocjonalnych huśtawek. Nie miałam po prostu “pojemności” w sobie, żeby uczestniczyć w intensywnych doświadczeniach. Codzienne sytuacje mnie przerastały.

Byłam przerażona. Wypalenie zawodowe? Przecież ja kocham robić to, co robię. Nie wyobrażam sobie innej pracy! Po to tutaj jestem, dobrze to wiem i czuję.

I chociaż pracuję w rozwoju i znam bardzo wiele narzędzi, to jakoś żadne z nich nie wydawało się odpowiednie. To dołowało mnie jeszcze bardziej. Spowodowało, że zaczęłam wątpić w siebie, swoje moce. Pomagam innym a nie jestem w stanie pomóc sobie? Jak to możliwe?

Dzisiaj wiem, o co chodziło. Miałam odłożyć wszelkie narzędzia na bok. Narzędzia, które są nadal w kategorii działania. A ja nie miałam już działać. Miałam się zatrzymać. Miałam być. Miałam czuć. Miałam żyć w tu i teraz na 100%.

I to bycie mnie uratowało. Pozwalałam sobie czuć swoje emocje, chociaż nie wszystkie były wesołe. Pozwalałam sobie żyć z minuty na minutę, z godziny na godzinę. Pozwoliłam sobie na delikatną jogę i codzienne medytacje. Pozwoliłam sobie nie pędzić. Pozwoliłam sobie czerpać z mocy natury, łączyć się nią, czuć ją. Nie planowałam. Nie rozmyślałam nad przyszłością. Skupiałam się na życiu. Na tym codziennym, przyziemnym życiu. 

To była dla mnie niezwykle cenna lekcja, z którą jestem do dzisiaj. Doceniałam i zrozumiałam, jak wielki sens ma zatrzymanie się, bycie, taki mindfulness we wszystkim, co robię. Dopiero to zaczęło napełniać mnie energią. Pozwoliło odbudować swoje zasoby.

Dlatego dzisiaj zapraszam Ciebie do takiego zatrzymania. Zrobimy to razem. Zrobisz to ze mną i z kilkoma innymi, cudownymi kobietami. Chciałabym, abyś poczuła moc z takiego bycia na sobie. Chciałabym, abyś w końcu dała sobie prawo (i umiejętność) odpoczywania.

Wiem, że samej bywa trudno. Głowa pędzi, podrzuca wciąż nowe myśli, trudno się zrelaksować, trudno medytować. Wszystko irytuje. A spokoju nie daje ta potrzeba, żeby wciąż coś robić.

Znam to. I wiem, jak odpowiednio do tego podejść. Poprowadzę Cię, pomogę wejść w stan relaksu, pozbyć się trochę napięcia i stresów.

Możesz mi zaufać. Kobiece wyjazdy rozwojowe prowadzę od 2018 roku. Mam odpowiednie kompetencje trenerskie, aby zaopiekować się grupą w takim procesie. Bo to zawsze jest jakiś proces. To nie jest wypad za miasto z przyjaciółkami. Tutaj szukamy czegoś więcej. Dlatego też czasem mogą pojawić się trudne emocje, wspomnienia. Wiem, jak wtedy się Tobą zaopiekować 🙂

Dodatkowo pracuję jako coach, hipnoterapeutka, terapeutka ustawień rodzinnych, terapeutka czytania duszy, praktyk RTZ. Łączę to, co duchowe z tym, co na ziemi. Pracuję z energią. A praca z kobietami to moja misja. To właśnie dlatego wyjazdy, na które zapraszam, są tak wyjątkowe. Kilka dni czasem wystarczy, aby zacząć zmieniać swoje życie.

 

Pytania? Zadzwoń do mnie, napisz maila lub WhatAppa 🙂 tel. 604 786 637, mail: iza @ mockobiety.pl

 

 

 

 

 

Regulamin warsztatów MocKobiety.pl (klik – przeczytaj TUTAJ)

Pin It on Pinterest

Share This