Wyjazd DLA KOBIET

UKOJENIE SPOKÓJ SLOW-LIFE
Uwolnij umysł i ciało od napięć i stresu. Odzyskaj spokój i radość. Spędź absolutnie wyjątkowy czas w pięknym miejscu i super towarzystwie!

 

 

 

Czterodniowy pobyt inspiracyjno-rozwojowy. W programie medytacje, mindfulness, warsztaty, łagodny ruch, smakowanie życia, spacery i mnóstwo pozytywnej energii.

Kameralna, intymna grupa! Tylko 8 uczestniczek

Termin: 7-10 września 2023

 

Zrób to dla Siebie!

Złap oddech.

Naładuj wewnętrzne baterie.

Czerp z mocy natury.

Spotkaj inspirujące kobiety. Wszystko w otoczeniu cudownej przyrody Siódmego Lasu – tylko 150 km od Warszawy.

Oto, czego możesz się spodziewać:

– Uwolnienie od stresu i napięć
– Uspokojenie ciała i umysłu, otulenie siebie ze wszystkimi emocjami i trudnymi sytuacjami, które są w Tobie
– Smakowanie życia tu i teraz
– Odpoczynek, regeneracja, ukojenie

Pozwolimy sobie na bycie sobą – na bycie takimi, jakimi chcemy być: odkładając na bok role, jakie wypełniamy każdego dnia, porzucając oczekiwania i opinie innych osób.

Zajmiemy się swoimi potrzebami. Z daleka od codziennych obowiązków, presji czasu i przeładowanych grafików. Z pełnym przekonaniem, że dbanie o siebie i swoją energię są niezbędne, aby mieć siły i dbać o innych.

Zajmiemy się swoim ciałem, umysłem i duszą. Rozpłyniemy się w kojącej naturze. Uwolnimy stres, napięcia i zbędne, zalegające emocje.

Będziemy praktykować uważność oraz życie tu i teraz. Poznamy praktyczne ćwiczenia oparte na technikach relaksacyjnych i mindfulness, pozwalających zwolnić tempo i odnaleźć spokój w każdych warunkach.

Nauczymy się, jak patrzeć na trudności, ciężkie emocje, zawirowania, przez które przechodzimy, z większą akceptacją, życzliwością i łagodnością.

Oddamy się pięknym, kojącym medytacjom. Dzięki technikom z hipnoterapii łagodnie, ale skutecznie zaprogramujemy podświadomość na lekkość, luz, radość i spełnienie.

ZNASZ TEN STAN?

Przytłoczenie.
Chaos.
Stres.
Frustracja.
Za dużo wszystkiego.
Za dużo emocji.
Za dużo bodźców.

 

Czas jakby przyśpiesza.

Chciałabyś zwolnić, ale nie wiesz jak.
Chciałabyś się zatrzymać, ale nie potrafisz.
Czekaż, aż coś się zmieni.
Tylko że samo się nie zmieni.
Jeśli Ty sama czegoś nie zrobisz, nic się nie zmieni.
Stres będzie tylko się nakręcał.

Warsztaty UKOJENIE są odpowiedzią na potrzeby współczesnej, świadomej Kobiety. To doskonała okazja, żeby nauczyć się zwolnić, zadbać o siebie na wszystkich poziomach (ciało – umysł – dusza), uwolnić od napięć i stresów, i naładować pozytywną energią. 

Moc tych warsztatów będziesz czuła po powrocie do domu!

ROZPRACUJESZ SWÓJ STRES

Przyjrzymy się, co wywołuje u nas stres i napięcie, co zakłóca nasz spokój, odbiera nam energię i siły. Będzie czas na pracę grupową oraz wgląd własny. Wrócisz do domu z nowymi odkryciami i wiedzą.

POZNASZ SKUTECZNE TECHNIKI

Podczas zajęć skupimy się na technikach relaksacyjnych i mindfulness. Poznamy sposoby na osiągnięcie spokoju i wyciszenia. Techniki te z powodzeniem będziesz wykonywać potem w domowym zaciszu czy podczas codziennych obowiązków.

UWOLNISZ ZABLOKOWANE EMOCJE

Zaopiekujemy się naszymi emocjami. Zadbamy o to, żeby odpuścić to, co nam nie służy i to, co nas wypala. Zrobimy miejsce na harmonię, równowagę i akceptację. Poznasz moc pracy z energią.

ZNAJDZIESZ SIEBIE I SWOJĄ CISZĘ

Zasmakujemy różnych form medytacji, które pozwolą nie tylko wyciszyć umysł, ale przede wszystkim odbudować kontakt z samą sobą. Nauczysz się autohipnozy – minuta w tym stanie zastąpi Ci godzinną drzemkę!

POCZUJESZ AKCEPTACJĘ I CZUŁOŚĆ

Bycie wśród kobiet, które dają wsparcie i akceptują nas takie, jakimi jesteśmy, daje niesamowitą moc! Otworzysz się na siebie, na swoje serce. Bez oceniania. Z miłością do siebie.

Wszystko w atmosferze wzajemnej akceptacji, zaufania i otwartości. W otoczeniu pięknej, kojącej natury.

Znajdziesz także czas dla siebie, na ulubioną książkę, odpoczynek w ogrodzie czy spacer po okolicy.

Czas na lekkość.

Czas na błogość.

Czas na wewnętrzny spokój.

Czas na ukojenie.

 

Było cudownie! Iza, jesteś wspaniała i myślę, że to nie ostatnie nasze wspólne warsztaty. Weszłam ze spokojem w nową rzeczywistość, za co bardzo dziękuję Tobie i wszystkim kochanym kobietom, które z nami były. Było pięknie.
Asia Sosnowska

Polecam z całego serca warsztaty wyjazdowe z Izabelą Krawczyk. To silna kobieta o wrażliwej duszy! Bardzo dobrze przygotowana merytorycznie do pracy z kobietami, bez względu na wiek, wykonywany zawód czy pozycję społeczną. 

Podczas wyjazdu mój “pędzący świat” zatrzymał się na kilka dni. Od miesięcy nie czułam się tak zrelaksowana.

Iza dziękuje Ci! Polecam każdej kobiecie. Zasługujemy na to!

Małgorzata Górska

Dziękuję, Iza, za cudowne warsztaty. To był czas zatrzymania, refleksji i wewnętrznego ukojenia.

Iza jest bardzo profesjonalna w tym, co robi. Dysponuje odpowiednimi “narzędziami” i wiedzą, choć podejrzewam, że w tak krótkim czasie nie poznałam jeszcze wszystkich jej możliwości. Warsztat musiałby trwać co najmniej tydzień.

Iza potrafi dotrzeć do każdego i ma dar trafiania w punkt, co nie zawsze jest wygodne, ale bardzo SKUTECZNE.

Na wyjeździe czułam się bardzo swobodnie, ponieważ Iza nie stawia siebie wyżej od innych i jednocześnie emanuje bardzo dużą chęcią pomocy w każdym aspekcie.

Beata Sawlewicz

GDZIE?
Zatrzymamy się w Siódmym Lesie – siedlisku zanurzonym wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. To miejsce, które łączy piękno przyrody, siłę natury, tradycyjną architekturę oraz zdrową kuchnię.

Idealne miejsce, by zregenerować siły, odpocząć, wyciszyć się i nabrać pozytywnej energii. Tylko 150 km od Warszawy.

NOCLEGI
Do naszej wyłącznej dyspozycji będzie cała Willa pod Jelonkiem, usytuowana na skraju lasu, otoczona różami i pnączami winogron. Z przestronnego tarasu roztacza się piękny widok na okolicę.

To będzie nasza kobieca przestrzeń. Wypełnimy ją dobrą energią, rozmowami, śmiechem i wspaniałymi przeżyciami.

WYŻYWIENIE
Priorytetem Siódmego Lasu jest zdrowe odżywianie. Lekka kuchnia oparta na roślinach pozwoli nam odżywić i odciążyć zestresowane ciało.

DZIĘKI WARSZTATOM:

  • Odpoczniesz, zregenerujesz ciało i wyciszysz umysł.
  • Złapiesz zdrowy dystans do pochłaniających Cię na co dzień spraw. Przestaną Cię spalać i drenować z energii.
  • Naładujesz wewnętrzne baterie. Napełnisz się pozytywną energią, optymizmem i kobiecą mocą!

  • Nauczysz się prostych technik relaksacyjnych – nie na głowę, ale poprzez doświadczenie! To sprawi, że nowe zasoby (umiejętności) staną się częścią Twojego codziennego życia.
  • Zasmakujesz medytacji prowadzonych, hipnozy. Przekonasz się, że masz w sobie wewnętrzny spokój. W końcu do niego dotrzesz, poczujesz.
  • Zrobisz coś dla Siebie. Spędzisz czas w inspirującym gronie kobiet. Wrócisz wzmocniona i spokojna.

Zatrzymaj się. Poczuj spokój.

„Jeśli czujesz przygnębienie, to dlatego, że żyjesz w przeszłości. Jeśli czujesz niepokój, to dlatego, że żyjesz w przyszłości. Jeśli czujesz spokój, to dlatego, że żyjesz w teraźniejszości” Laozi

Miejsce jest cudowne, klimat wspaniały, jedzenie przepyszne. Polecam przyjazd na warsztaty z uwagi na miejsce oraz na spotkanie z Izą i z jej warsztatami, z tym, co ma do przekazania, a ma bardzo dużo do przekazania. Każda z nas czuła się wspaniale i coś zabierze do siebie. I są to dobre rzeczy.
Taki warsztat UKOJENIE polecam każdej osobie, która chce spotkać się sama z sobą, zmierzyć ze swoją słabością, przepracować trudny dla siebie temat. Gwarantuję, że wyjeżdżając, będziecie inne.
Agnieszka Golus

Jestem wdzięczna za ten wyjazd. Bardzo pomógł mi, jeżeli chodzi o stres, który gromadził się w moim życiu. Zrozumiałam bardzo wiele rzeczy. Czuję ogromną radość i spokój. 

Wszystkie czułyśmy się bardzo swobodnie. Co najważniejsze nikt nikogo nie ocenia. Można poczuć się sobą. Jeśli ktoś się obawia takiego wyjazdu, bo nie będzie znał ludzi – nie ma czego się obawiać. Każdy jest dla siebie dobry i szanuje swoje prawa.

Polecam wszystkim!

Dominika Jeżewska

PROGRAM*

Czwartek
16:00 Przyjeżdżamy, pijemy kawkę i zaczynamy cieszyć się naturą

17:00 – 18:00 Poznajemy się i integrujemy

18:00 Kolacja

19:00 Rytuał oczyszczania – medytacja oczyszczająca czakry. Uwolnimy blokady, by zrobić miejsce na nową, lekką energię

Piątek

8:15 Poranny rozruch (łagodna joga lub spacer) i medytacja uważności

9:00 Śniadanie

10:00 – 13:30 Warsztaty w kobiecym kręgu “Spokojna głowa”. Głęboka medytacja prowadzona (hipnoza) na stres.

14:00 Obiad

15:00 – 17:30 Czas wolny / spacer uważności

18:00 Kolacja

19:30 Krąg Kobiet z Kartami, podczas którego dostaniesz indywidualne wskazówki – przekonasz się, że czuwa nad Tobą wielka mądrość. Wieczór zakończymy relaksacją.

Sobota
8:15 Poranny rozruch w naturze i medytacja życzliwości

9:00 Śniadanie

10:00 – 13:00 Twórcze warsztaty – Neurografika, czyli kreatywny sposób na uwolnienie emocji, kontaktu z podświadomością i wewnętrznej przemiany. Nie musisz umieć rysować, i tak będziesz zachwycona!

14:00 Obiad

15:00 – 17:30 Czas wolny i/lub spacer. Odwiedzimy brzózki. Nauczę Cię, jak z nimi rozmawiać. Zadasz im pytanie i dostaniesz swoją odpowiedź. Serio 🙂

18:00 Kolacja

20:00 Wieczorny Krąg i relaksacja / kojąca hipnoza – afirmacje wewnętrznego spokoju.

Niedziela
9:00 Śniadanie

11:00 – 13:00 Krąg Zamykający. Proces z podświadomością. Podsumowanie.

14:00 Obiad

15:00 Uściski i pożegnanie

*Program dostosowywany jest do potrzeb Grupy, dlatego możliwe są małe zmiany 🙂

 

Uwielbiam przyjeżdżać na takie wyjazdy, bo dają dużą moc.
Te warsztaty dały mi niesamowite doświadczenie. Dużo przepłakałam, ale to były dobre łzy. Dzięki temu wyjechałam oczyszczona, spokojniejsza i wiem, co dalej robić.

Warsztaty UKOJENIE polecam wszystkim kobietom, które czują się splątane. Nawet jeżeli nie wiedzą, z czym wiążą się warsztaty duchowe, to i tak im dużo da. Wystarczy, że tu będą. Takie warsztaty przed wszystkim dają dużo siły na przyszłość.

Ania Wójcik

Wyjazd z Izą był naprawdę super. To jest coś dla mnie i na pewno dla każdej kobiety. To czas bycia razem ze sobą, spokoju i wewnętrznej akceptacji. Poznałam tutaj wspaniałe osoby i wiem, że nie był to mój ostatni tego typu wyjazd.
Kasia Ciesielska

To był magiczny czas. Pierwszy raz doświadczyłam czegoś takiego. 

Przyjechałam na warsztaty a miałam wrażenie, że jestem i spotykam się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Iza, nasza przewodniczka, to super babka. Jest nie tylko wyjątkowa jako kobieta, ale potrafi stworzyć taką atmosferę, że człowiek się otwiera i leczy swoją duszę.

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna. To było ekstra doświadczenie. Polecam szczególnie tym, którzy “mają coś do przerobienia”, zastanawiają się jak zaplanować weekend i jak skutecznie doładować akumulatory.

Iwona Rutkowska

Informacje organizacyjne:

Data: 7-10 września 2023

Miejsce: Siódmy Las, Zawada 51, 24-160 Wąwolnica

Możliwość wspólnego dojazdu na miejsce samochodem z Warszawy. Napisz do mnie od razu – decyduje kolejność zgłoszeń 🙂

Inwestycja: 2400 zł

 

Harmonogram wpłat:

Zaliczka 800 zł jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca dla Ciebie 🙂

Po opłaceniu zaliczki dostaniesz ode mnie maila z danymi do przelewu do Siódemgo Lasu – opłaty za noclegi i wyżywienie (900 zł).

Reszta 700 zł płatne przed rozpoczęciem warsztatów.

Czekam na Ciebie 🙂

Podaruj sobie najcenniejszy prezent: czas dla Siebie.

Spędź czas w towarzystwie inspirujących Kobiet i przekonaj się, że można żyć z większym spokojem i radością.

Nie odkładaj Siebie na później.

A jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało pisz lub dzwoń do mnie!

 

Poczuj tę atmosferę. Obejrzyj krótkie video z relacją z warsztatów UKOJENIE, które miały miejsce w maju 2020r.

Regulamin warsztatów MocKobiety.pl (klik – przeczytaj TUTAJ)

Pin It on Pinterest

Share This