WARSZTATY DLA KOBIET

UKOJENIE SPOKÓJ SLOW-LIFE

Magiczne 3 dni w Ośrodku Rozwoju Świadomości Siódmy Las

Weekendowy pobyt inspiracyjno-rozwojowy w  Ośrodku Rozwoju Świadomości Siódmy Las

Kameralna, intymna Grupa! – Liczba miejsc ograniczona

Data: 19.03.-21.03.2021

 

Zrób to dla Siebie! Złap oddech. Naładuj wewnętrzne baterie. Czerp z mocy natury. Spotkaj inspirujące kobiety. Wszystko w otoczeniu cudownej przyrody Siódmego Lasu – tylko 150 km od Warszawy.

Oto, czego możesz się spodziewać:

– Uwolnienie od stresu i napięć
– Uspokojenie ciała i umysłu
– Smakowanie życia tu i teraz
– Odpoczynek, regeneracja, ukojenie

Pozwolimy sobie na bycie sobą – na bycie takimi, jakimi chcemy być: odkładając na bok role, jakie wypełniamy każdego dnia, porzucając oczekiwania i opinie innych osób.

Zajmiemy się swoimi potrzebami. Z daleka od codziennych obowiązków, presji czasu i przeładowanych grafików. Z pełnym przekonaniem, że dbanie o siebie i swoją energię są niezbędne, aby mieć siły i dbać o innych.

Zajmiemy się swoim ciałem, umysłem i duszą. Rozpłyniemy się w kojącej naturze. Uwolnimy stres, napięcia i zbędne, zalegające emocje.

Będziemy praktykować uważność oraz życie tu i teraz. Poznamy praktyczne ćwiczenia oparte na technikach relaksacyjnych i mindfulness, pozwalających zwolnić tempo i odnaleźć spokój w każdych warunkach.

 

 

WARSZTATY
Żyjemy w zawrotnym tempie. Przebywamy w ciągłym hałasie. Mamy coraz więcej stresów i obowiązków. Coraz mniej czasu dla siebie. Skutecznie zagłuszamy swoje potrzeby, wpadając w wir zadań do wykonania na niekończącej się liście.

Podobnie rozbiegane są nasze umysły. Tysiąc myśli na minutę, ciągłe zamartwianie się, rozpamiętywanie przeszłości i strach o przyszłość. Nie potrafimy się cieszyć tym, co mamy, tu i teraz. Tłumimy emocje, wybuchając z błahego powodu w najmniej spodziewanej chwili…

Te warsztaty są odpowiedzią na potrzeby współczesnej Kobiety. To doskonała okazja, żeby nauczyć się zwolnić, zadbać o siebie na wszystkich poziomach (ciało – umysł – dusza), uwolnić od napięć i stresów, i naładować się pozytywną energią.

ROZPRACUJESZ SWÓJ STRES

Przyjrzymy się, co wywołuje u nas stres i napięcie, co zakłóca nasz spokój, odbiera nam energię i siły. Będzie czas na pracę grupową oraz wgląd własny. Wrócisz do domu z nowymi odkryciami i wiedzą.

POZNASZ SKUTECZNE TECHNIKI

Podczas zajęć skupimy się na technikach relaksacyjnych i mindfulness. Poznamy sposoby na osiągnięcie spokoju i wyciszenia. Techniki te można z powodzeniem wykonywać potem w domowym zaciszu czy podczas codziennych obowiązków.

UWOLNISZ ZABLOKOWANE EMOCJE

Zaopiekujemy się naszymi emocjami. Zadbamy o to, żeby odpuścić to, co nam nie służy i to, co nas wypala. Zrobimy miejsce na harmonię, równowagę i akceptację.

ZNAJDZIESZ SIEBIE I SWOJĄ CISZĘ

Zasmakujemy różnych form medytacji, które pozwolą nie tylko wyciszyć umysł, ale przede wszystkim odbudować kontakt z samą sobą.

Wszystko w atmosferze wzajemnej akceptacji, zaufania i otwartości. W otoczeniu pięknej, kojącej natury.

Znajdziesz także czas dla siebie, na ulubioną książkę, odpoczynek w ogrodzie czy spacer po okolicy.

Było cudownie! Iza, jesteś wspaniała i myślę, że to nie ostatnie nasze wspólne warsztaty. Weszłam ze spokojem w nową rzeczywistość, za co bardzo dziękuję Tobie i wszystkim kochanym kobietom, które z nami były. Było pięknie.
Asia Sosnowska

GDZIE?
Zatrzymamy się w Siódmym Lesie – siedlisku zanurzonym wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. To miejsce, które łączy piękno przyrody, siłę natury, tradycyjną architekturę oraz zdrową kuchnię.

Idealne miejsce, by zregenerować siły, odpocząć, wyciszyć się i nabrać pozytywnej energii. Tylko 150 km od Warszawy.

NOCLEGI
Do naszej wyłącznej dyspozycji będzie cała Willa pod Jelonkiem, usytuowana na skraju lasu, otoczona różami i pnączami winogron. Z przestronnego tarasu roztacza się piękny widok na okolicę.

To będzie nasza kobieca przestrzeń. Wypełnimy ją dobrą energią, rozmowami, śmiechem i wspaniałymi przeżyciami.

WYŻYWIENIE
Priorytetem Siódmego Lasu jest zdrowe odżywianie. Lekka kuchnia oparta na roślinach pozwoli nam odżywić i odciążyć zestresowane ciało.

DZIĘKI WARSZTATOM:

  • Odpoczniesz, zregenerujesz ciało i wyciszysz umysł
  • Złapiesz zdrowy dystans do pochłaniających Cię na co dzień spraw
  • Naładujesz wewnętrzne baterie

  • Nauczysz się prostych technik relaksacyjnych
  • Zasmakujesz relaksacji i medytacji prowadzonych
  • Zrobisz coś dla Siebie, napełnisz się dobrą energią i optymizmem. Spędzisz czas w inspirującym gronie kobiet. Wrócisz wzmocniona i spokojna

Zatrzymaj się. Poczuj spokój.

„Jeśli czujesz przygnębienie, to dlatego, że żyjesz w przeszłości. Jeśli czujesz niepokój, to dlatego, że żyjesz w przyszłości. Jeśli czujesz spokój, to dlatego, że żyjesz w teraźniejszości” Laozi

Miejsce jest cudowne, klimat wspaniały, jedzenie przepyszne. Polecam przyjazd na warsztaty z uwagi na miejsce oraz na spotkanie z Izą i z jej warsztatami, z tym, co ma do przekazania, a ma bardzo dużo do przekazania. Każda z nas czuła się wspaniale i coś zabierze do siebie. I są to dobre rzeczy.
Taki warsztat UKOJENIE polecam każdej osobie, która chce spotkać się sama z sobą, zmierzyć ze swoją słabością, przepracować trudny dla siebie temat. Gwarantuję, że wyjeżdżając, będziecie inne.
Agnieszka Golus

Jestem wdzięczna za ten wyjazd. Bardzo pomógł mi, jeżeli chodzi o stres, który gromadził się w moim życiu. Zrozumiałam bardzo wiele rzeczy. Czuję ogromną radość i spokój. 

Wszystkie czułyśmy się bardzo swobodnie. Co najważniejsze nikt nikogo nie ocenia. Można poczuć się sobą. Jeśli ktoś się obawia takiego wyjazdu, bo nie będzie znał ludzi – nie ma czego się obawiać. Każdy jest dla siebie dobry i szanuje swoje prawa.

Polecam wszystkim!

Dominika Jeżewska

PROGRAM POBYTU

Piątek
16:00 Przyjeżdżamy, wskakujemy w wygodny dresik, oddychamy czystym powietrzem i zaczynamy cieszyć się naturą

17:00 – 18:00 Poznajemy się i integrujemy

18:00 Kolacja

19:00 Krąg Kobiet. Zacieśniamy więzy. Kończymy relaksacją przy kojącej muzyce.

Sobota
8:15 Poranny stretching z elementami jogi, ćwiczenia oddechowe i medytacja

9:00 Śniadanie

10:00 – 13:30 Warsztaty “Rozbrajamy stres”

14:00 Obiad

15:00 – 17:30 Czas wolny / wspólny spacer / praktyka uważności

18:00 Kolacja

20:00 Relaksacyjne zajęcia wieczorne i Krąg Kobiet

Niedziela
8:00 Poranny rozruch w naturze

9:00 Śniadanie

10:00 – 13:00 Warsztaty Mindfulness

14:00 Obiad

15:00 Pożegnanie i uściski

Uwielbiam przyjeżdżać na takie wyjazdy, bo dają dużą moc.
Te warsztaty dały mi niesamowite doświadczenie. Dużo przepłakałam, ale to były dobre łzy. Dzięki temu wyjechałam oczyszczona, spokojniejsza i wiem, co dalej robić.

Warsztaty UKOJENIE polecam wszystkim kobietom, które czują się splątane. Nawet jeżeli nie wiedzą, z czym wiążą się warsztaty duchowe, to i tak im dużo da. Wystarczy, że tu będą. Takie warsztaty przed wszystkim dają dużo siły na przyszłość.

Ania Wójcik

Wyjazd z Izą był naprawdę super. To jest coś dla mnie i na pewno dla każdej kobiety. To czas bycia razem ze sobą, spokoju i wewnętrznej akceptacji. Poznałam tutaj wspaniałe osoby i wiem, że nie był to mój ostatni tego typu wyjazd.

Kasia Ciesielska

To był magiczny czas. Pierwszy raz doświadczyłam czegoś takiego. 

Przyjechałam na warsztaty a miałam wrażenie, że jestem i spotykam się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Iza, nasza Guru, to super babka. Jest nie tylko wyjątkowa jako kobieta, ale potrafi stworzyć taką atmosferę, że człowiek się otwiera i leczy swoją duszę.

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna. To było ekstra doświadczenie. Polecam szczególnie tym, którzy “mają coś do przerobienia”, zastanawiają się jak zaplanować weekend i jak skutecznie doładować akumulatory.

Iwona Rutkowska

Informacje organizacyjne:

Data: 19.03.-21.03.2021

Miejsce: Siódmy Las, Zawada 51, 24-160 Wąwolnica

Możliwość wspólnego dojazdu na miejsce samochodem z Warszawy

Inwestycja: 1200 zł

 

Podaruj sobie najcenniejszy prezent: czas dla Siebie.

Spędź czas w towarzystwie inspirujących Kobiet i przekonaj się, że można żyć z większym spokojem i radością.

Nie odkładaj Siebie na później.

Poczuj tę atmosferę. Obejrzyj krótkie video z relacją z poprzednich warsztatów UKOJENIE.

Regulamin warsztatów MocKobiety.pl

Pin It on Pinterest

Share This