Czy to, co się dzieje w Twojej głowie i emocjach, pozwala Ci odczuwać szczęście tu i teraz? 

Czy może raczej negatywne myśli, czarne scenariusze i stres nie dają Ci spokoju?

A może czegoś Ci brakuje, ale nie wiesz czego?

Albo rządzą Tobą emocje? Więcej w Twoim życiu napięcia, złości. Za mało spokoju i radości. Chociaż chciałbyś inaczej.

Oczywiście możesz dalej nad tym rozmyślać, przeglądając książki, magazyny i YouTuba…

Ale jeśli serio chcesz znowu zacząć uśmiechać się do życia,

to musisz zacząć działać na poziomie swoich myśli. I im szybciej zaczniesz, tym szybciej zaczniesz odczuwać prawdziwą satysfakcję.

Zastanów się proszę nad tym:

Myśli określają i kontrolują niemal wszystko, co Ci się przytrafia.

Twoje emocje, a następnie reakcje, czyli działanie są konsekwencją Twoich myśli, czyli:

STAJESZ SIĘ TYM, O CZYM MYŚLISZ CAŁY CZAS

W podświadomości mamy już zapisane pewne programy, automatyzmy, nawyki (także emocjonalne i myślowe). Pomogę Ci do nich dotrzeć, aby myśli w Twojej głowie Cię wspierały, a nie ściągały emocjonalnie w dół. Niezależnie od tego, czy dotyczą one przyszłości (zamartwianie się, brak wiary w siebie) czy zdarzeń, które już się zadziały.

Sukces i zmiana zależą od Twojego nastawienia, czyli od Twoich myśli.

Dlatego celem naszej współpracy jest przepracowanie Twoich myśli i przekonań tak, żeby działały na Twoją korzyść. Zmieniamy także to, co zostało już wcześniej utrwalone w podświadomości, a co sprawia, że nadal dzisiaj cierpisz.

Dlaczego to tak ważne?

Ponieważ Twoje myśli mogą być albo Twoim sprzymierzeńcem, albo wewnętrznym krytykiem. 

Teraz, Twoje myśli, sposób patrzenia na świat, reakcje emocjonalne i zachowania, dzieją się automatycznie, na podstawie przekonań, które masz zapisane głęboko w podświadomości (pewnie już od dawna).

Moim celem jest pomóc Ci dokonać innej interpretacji tego, co obecnie sprawia Ci ból, skutecznie psuje samopoczucie i zabiera radość, spokój, optymizm. Działamy z umysłem na wszystkich jego poziomach. Głośny, krytykujący wciąż głos w głowie w końcu zamieni się na mądry, wspierający, wyrozumiały, kibicujący.

Pożegnasz natrętne, pełne lęku czy umniejszające Ci myśli i przekonania. Zastąpisz je myślami i emocjami, które inspirują i motywują.

Nowe nawyki myślowe zaprowadzą Cię tam, gdzie teraz wydaje Ci się to niemożliwe.

Dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ teraz, kiedy chcesz dokonać jakiejś zmiany, niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie życia – czy w odchudzaniu, zdrowiu, związkach czy pracy,  robisz to w sposób siłowy.

Na poziomie świadomym wiesz czego chcesz i co by było dla Ciebie lepsze, więc postanawiasz, że coś zmienisz.

 

Kiedy jednak ta zmiana dzieje się tylko na tym świadomym poziomie, to Twój wewnętrzny, podświadomy system jej nie wspiera a wręcz ją sabotuje, powracając do swoich utartych schematów.

Poddajesz się więc, a może nawet zaczynasz krytykować siebie samą za słabą wolę, czym nakręcasz tylko spiralę niepowodzeń i powiązanych z nimi negatywnych myśli. Zastanawiasz się, dlaczego inni potrafią, a Ty nie. Co z Tobą jest nie tak…

Jeśli to przydarza się także Tobie, czas zmienić strategię działania i sięgnąć po skuteczne metody. Bo te istnieją. Wszystkie narzędzia, którymi pracuję, sprawdziłam najpierw na sobie. Sięgam tylko po takie, które działają szybko, dają efekty i prawdziwą, satysfakcjonującą zmianę.

 

Jesteś tym, o czym myślisz cały dzień. Wybierasz lęk, zamartwianie się, smutek? Czy może spokój, akceptację, zaufanie i radość? Zawsze masz wybór.

To nie wydarzenia kształtują naszą psychikę i podejście do życia, ale nasza interpretacja tych wydarzeń.

Na szczęście interpretację zawsze można zmienić. Nawet przeszłych wydarzeń. I ja Ci w tym skutecznie pomogę.

Jak wygląda współpraca?

PRZYJRZYSZ SIĘ:

u

JAKIE MASZ MYŚLI

Od myśli wszystko się zaczyna. Twoje emocje, reakcja i działania to wynik Twojego myślenia. Dlatego tak ważne jest, jakie myśli pojawiają się w głowie i towarzyszą Ci każdego dnia.

u

W CO WIERZYSZ

Jakie masz przekonania, w co wierzysz? Czy one są naprawdę Twoje, czy przysposobione gdzieś w drodze do dorosłości? To ważne, bo działasz tak, jak one Ci dyktują. To taka droga na skróty. Warto, aby była do końca Twoja.

u

JAKIE MASZ BLOKADY

Twoje myśli i przekonania często stanowią hamulec do dalszego działania. Podkopują wiarę we własne możliwości. Stawiają mnóstwo ograniczeń na drodze do obranego celu.

I ZMIENISZ:

N

NAPRAWDĘ MOŻESZ... WSZYSTKO

Wiesz, że możesz wybierać swoje myśli? Pomogę Ci wybrać takie, które dodadzą Ci wiary we własne siły i możliwości, zwiększą motywacją, chęć do działania, a przede wszystkim wprowadzą więcej spokoju i radości z każdego dnia.

N

SZCZĘŚCIE ZALEŻY OD CIEBIE

Zacznij w końcu szczęśliwe, spełnione życie! Wyposażę Cię w umiejętności, które pozwolą Ci zredukować stres, pozbyć się negatywnych myśli i żyć tak, jak naprawdę tego chcesz.

N

ZMIANA JEST DOBRA I OSIĄGALNA

Nauczysz się podejmować działania i planować kroki w zgodzie ze sobą. Przejmiesz ster nad własnym życiem. Zaczniesz się cieszyć z tego, co masz i otworzysz ramiona na więcej.

Dlaczego ze mną?

Bo sprawdziłam na sobie, że można żyć inaczej. Lepiej, mądrzej i szczęśliwiej.

Jak to zrobić?

Każdy ma swoją drogę i sposób na szczęście. Nie będę Ci nic narzucać, tylko pomogę Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zobaczysz, że masz je w sobie. Dotrzesz do własnych rozwiązań i pomysłów. W końcu to jest Twoje życie 🙂

Pomogę uzdrowić blokady z przeszłości, aby nie ciążyły już na Tobie i Twojej drodze do szczęścia.

Jestem dyplomowaną hipnoterapeutką, coachem zdrowia, trenerką warsztatów umiejętności psychospołecznych, certyfikowanym Praktykiem Racjonalnej Terapii Zachowania. Prowadzę ustawienia systemowe rodzin (konstelacje rodzinne – family coach). 

Pracuję także z energią, kartami rozwojowymi, prowadzę sesje Czytania Duszy, hipnozę regresyjną.

 

w

Zapraszam Cię na sesje rozwojowo-healingowe

Spotykamy się online (przez Skype lub Messenger) – to bardzo praktyczne, wygodne, a także skuteczne rozwiązanie.

Sesja rozwojowa (praca z podświadomością, energią) trwa do 80 minut. Spotykamy się co 1 – 2 tygodnie.

Sesja hipnoterapeutyczna/spotkanie z Kartami/ ustawienia na figurkach: 90-120 minut.

Czuwam nad tym, abyś osiągnęła swój cel. Każda sesja Cię do niego przybliża. Każde spotkanie kończysz z poczuciem, że jesteś krok dalej. To ważne – nie urywamy spotkania “w połowie”. Spotkanie jest odrębną całością w całym procesie.

Rozmowa jest poufna. Wszystko zostaje między nami. Możesz czuć się bezpiecznie.

Inwestycja w spotkanie: 380 zł

Hipnoterapia: 480 zł

Czytanie Duszy: 480 zł

Ustawienia na figurkach (2 godz.): 600 zł

Czytanie Kart: 350 zł

 

 

 

Proces zmian

Brzmi tajemniczo, a chodzi o cykl spotkań rozłożonych w czasie. Ile ich będzie? Ustalam razem z Tobą, w zależności od potrzeb i celu spotkań. Już po kilku sesjach poczujesz się lżej, wzmocniona, bardziej zadowolona. Po każdorazowym spotkaniu odczujesz dawkę pozytywnej energii, motywującej i mobilizującej do kolejnych pięknych zmian.

W procesie podążam za Tobą, Twoimi potrzebami. Korzystam także z przekazów intuicyjnych. Nie rozgrzebujemy nic na siłę.

Poznajesz metody i narzędzia, z których będziesz mogła korzystać samodzielnie w przyszłości – już bez mojej obecności.

Podczas spotkań stosuję coaching, mentoring, dzielę się wiedzą – łatwiej będzie Ci wprowadzić i utrzymać zmiany, gdy będziesz świadoma tego, co może się zadziać i jakie mechanizmy rządzą w Twojej sytuacji.

Wykorzystuję także techniki pracy z podświadomością, hipnoterapię, odczytuję wskazówki od Kart. Oczywiście wszystko dopasowane do Ciebie i za Twoją zgodą.

Jestem Twoim wsparciem i przewodniczką. Możesz liczyć na moją wiedzę, profesjonalizm, uśmiech, humor i absolutnie szczere serce, żeby Ci pomóc jak najlepiej.

 

Sesje z Izą dają mi coś ważnego, na każdej sesji dowiaduję się czegoś nowego o sobie. Czuję jakbym za każdym razem odkrywała siebie. Dzięki rozmowom poznaję swoje wnętrze.  Potrafię uwierzyć w to, jaka jestem wspaniała. A co najważniejsze każdego dnia uczę się pokochać siebie!

Kasia Binkowska

Zanim zaczęłam szukać dla siebie pomocy, moi bliscy wysyłali mnie do psychologa albo psychiatry.

Iza nie jest żadnym z nich – i dobrze, bo nie wyciąga trupów z dzieciństwa, tylko opiekuje się nami i naszą teraźniejszością. 

Jest pozytywnym coachem, który pomaga wyjść z czarnych wizji, nadaje naszym myślom dużo optymizmu i wiary w siebie, w dobre, jasne życie. 

Przez 2 miesiące współpracy przez Skype była dla mnie wsparciem i ostoją. Dawała konkretne ćwiczenia, z którymi tak dobrze sobie poradziłam, że hej!  

Teraz potrafię się uspokoić i zapanować nad emocjami. Wyrzuciłam ze swojej głowy negatywne, toksyczne myśli. Zastąpiłam je takimi, które dają mi spokój. Na początku myślałam, że to tylko teorie. Wiem już, że wszystkiego można się nauczyć.

Dziękuję. Za moc. I za wszystko. 

Marzena Rotelle

Obszary, w których mogę Ci pomóc i dać wzmocnienie:

 • Niepokojące myśli, czarne scenariusze, ten stan, w którym wiecznie widzisz szklankę do połowy pustą
 • Stres, obciążenie, poczucie, że dłużej już nie dasz rady
 • Spadki formy psychicznej. Wciąż pamiętasz, jak byłaś energiczną, uśmiechniętą, pozytywną osobą. Gdzieś to zatraciłaś i chcesz to odnaleźć z powrotem
 • Akceptacja siebie, swojej choroby lub lęk przed chorobą (sama przez ponad 30 lat nie potrafiłam zaakceptować swojej łuszczycy)
 • Poczucie własnej wartości, miłość do siebie
 • Praca z wewnętrznym dzieckiem
 • Ustawienia systemowe (konstelacje rodzinne – energetyczna terapia systemowa rodzin)
 • Regresja wiekowa, wcieleniowa – szukanie przyczyn, odpowiedzi na bieżące tematy, które Cię niepokoją w obecnym życiu (relacje, choroby, “dziwne” uczucia, które nie pozwalają Ci realizować swojego potencjału)
 • Nadmierny lęk
 • Problemy w relacjach (brak partnera, powtarzanie ciągle tego samego schematu)
 • Szukanie wsparcia w ważnych momentach życiowych, np. zmiana ścieżki zawodowej, wypalenie, rozstanie z partnerem

Umów wstepną rozmowę

Nic nie dzieje się bez przyczyny – Twoja obecność tutaj także.

Zrób krok dalej i umów się na 20-minutową rozmowę ze mną. Nic nie kosztuje, a możesz zyskać bardzo wiele.

Poznaj mnie i moje metody. Uważam, że między nami powinna być “chemia” 🙂

Powiesz mi, nad czym chciałabyś popracować, co poprawić, co zmienić, z czym się pożegnać. Ja opowiem Ci o moich metodach i korzyściach, jakie wyniesiesz.

Potem podejmiesz decyzję. Zapraszam.

Zadzwoń: 604 786 637 lub napisz na iza@mockobiety.pl

Pin It on Pinterest

Share This