Czy to, co się teraz w Tobie dzieje, pozwala Ci odczuwać spokój?

Czy może raczej lęk, strach, negatywne myśli, czarne scenariusze i stres nie dają Ci spokoju?

Z dnia na dzień świat się zmienił. Pojawiło się dużo znaków zapytania i obaw.

Media tylko zasilają i nakręcają Twój lęk.

To wciąga. A w głowie pojawiają się przerażające myśli. Ciało ogarnia stres.

Jeśli chcesz odzyskać spokój,

musisz zacząć działać! Na poziomie świadomym i podświadomym. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej odzyskasz spokój.

Twój umysł lubi to, co znane

Aż 95% Twoich myśli (które wpływają na Twoje dobre lub złe samopoczucie) powtarza się i pochodzi z podświadomego umysłu. Ciągle te same. Choć niekoniecznie Ci służą. Często powodują lęk, napięcie, ból emocjonalny, dołują i powodują czarnowidztwo.

Dlatego jeśli chcesz zadziałać szybko i skutecznie:

TWÓJ UMYSŁ ŚWIADOMY I PODŚWIADOMY MUSI ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ

Przygotowałam specjalną sesję “Spokój na już”, gdzie koncentrujemy się na tym, abyś szybko poczuła spokój i umiała do niego wracać.

 Twoimi programami rządzi podświadomość. Dlatego czasem zmiana nie zachodzi. 

Twoja podświadomość jest nielimitowanym bankiem pamięci. Przechowuje “dane” z Twojego życia, wszystko, czego doświadczyłaś lub sobie wyobrażałaś (nie rozróżnia faktów od fikcji) nawet już od 8. tygodnia od poczęcia! 

Przechowuje także nawyki i wszystkie czynności powtarzane automatycznie. To dlatego po jakimś czasie możesz prowadzić samochód bez świadomej koncentracji.

Ale przechowuje też nawyki myślowe – Twoje schematy myślowe, Twój sposób patrzenia na świat i postrzegania rzeczywistości. Niestety nie zawsze ten model rzeczywistości sprzyja Twojemu dobremu samopoczuciu czy osiąganiu upragnionych celów. 

To dlatego często dochodzisz do jakiegoś etapu i utykasz w miejscu. Bo blokują Cię te programy z podświadomości.

Twoja podświadomość po prostu bardzo nie lubi zmian. Nie lubi tego, co nowe i jej nieznane. Kojarzy jej się to z bólem. Lubi to, co znane – to kojarzy z przyjemnością.

Właśnie dlatego Twoja podświadomość może być albo Twoim sprzymierzeńcem, albo wewnętrznym wrogiem Twojej zmiany. 

Chcesz spokoju. Ale Twoja podświadomość zna tylko myślenie pełne lęków i pesymistycznych wizji.

Spokój i zmiana zależą od Twojego nastawienia, czyli od Twoich myśli.

I tu wkracza umysł świadomy. A raczej, może wkroczyć, bo z natury jest dość leniwy. Na szczęście natura dała nam też silną wolę i możliwość decydowania, dokonywania wyborów.

Dlatego podstawą jest zawsze świadoma decyzja, że chcesz zmiany. Chcesz myśleć inaczej. Chcesz mieć lepsze samopoczucie. Chcesz pożegnać lęki, zrzucić ciężar z barków i cieszyć się spokojem.

 

Umysł podświadomy i świadomy muszą ze sobą współpracować. 

To tak jak z nowym programem na komputerze – nie może wchodzić w konflikt z aktualnym oprogramowaniem. Inaczej po prostu nie zadziała.

Z tego powodu przypadkowe afirmacje przeczytane w internecie nie zadziałają. Twoja podświadomość ich “nie kupi”, jeśli są sprzeczne z jej pamięcią.

To dlatego zawsze pracuję z Klientką nad takim sposobem myślenia, który Ją wspiera i Jej służy – i który jest przez Nią akceptowany, który po prostu czuje. Wtedy tworzy swoje indywidualne afirmacje, które zaczynają działać od razu. Bo podświadomość przyjmuje te sugestie.

Na szczęście istnieją techniki, które doskonale radzą sobie w rozwiązywaniu konfliktów pomiędzy podświadomością a świadomością.

 

Zapraszam Cię na 2-godzinną sesję, podczas której nauczysz się, jak osiągać spokój od teraz.

Mam na to sprawdzoną metodę, łączącą pracę z umysłem świadomym i podświadomym.

Na czym polega metoda “Spokój na już”?

Rozprawimy się z Twoim lękiem, smutkiem i negatywnymi myślami.

Zaczniemy od zidentyfikowania myśli i przekonań, które wywołują wszystkie te przykre, obezwładniające Cię emocje.

Zmienimy je w taki sposób, żebyś je czuła. Zabezpieczymy się w ten sposób przed odrzuceniem ich przez Twoją podświadomość.

Następnie zastosujemy technikę opartą na pracy z symbolami. Dotrzeby do Twojej podświadomości. Technika wywodzi się z hipnozy. Nie przejmuj się. Jest całkowicie bezpieczna. Przypomina medytację prowadzoną.

To Twoja podświadomość wykona całą robotę. Omijając umysł świadomy. Genialne wręcz!

POZIOM ŚWIADOMOŚCI

u

JAKIE MASZ MYŚLI

Od myśli wszystko się zaczyna. Lęk, napięcie, stresy to wynik Twojego myślenia. Dlatego tak ważne jest, jakie myśli pojawiają się w głowie i towarzyszą Ci w tym wymagającym czasie.

u

W CO WIERZYSZ

Jakie masz przekonania, w co wierzysz? Czy one są naprawdę Twoje, czy przysposobione gdzieś w drodze do dorosłości? To ważne, bo działasz tak, jak one Ci dyktują. To przez nie nie możesz czuć spokoju.

u

NOWE NASTAWIENIE

Ostatni krok na tym poziomie skońćzysz z listą nowych, wspierających myśli. Takich, dzięki którym znowu poczujesz się lekko i spokojnie. Odbudujesz wiarę, że wszystko będzie dobrze.

POZIOM PODŚWIADOMOŚCI

N

ZAUFAJ SWOJEJ PODŚWIADOMOŚĆ

Przeprowadzę Cię poprzez technikę, podczas której Twoja podświadomość również zajmie się problemem odczuwania nadmiernego lęku.

N

TRANSFORMACJA LĘKU W SPOKÓJ

To metoda, która odbywa się w stanie relaksacji. Jest całkowicie bezpieczna a nawet przyjemna. Twoja podświadomość przetransformuje problem. Będziesz pracowała z własnymi symbolami, bo taki język lubi Twoja podświadomość.

N

UTRWALENIE I EFEKTY

Po tej sesji od razu odczujesz kojący spokój. Poczujesz się lżej. Dostaniesz także ode mnie szczegółowe instrukcje, co robić dalej, aby uczucie spokoju było na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego ze mną?

Bo sprawdziłam na sobie, że można żyć inaczej. Z większym spokojem i ufnością.

Mnie też dopadły lęki, gdy nadeszła zmiana w marcu.

Na szczęście wiem, jak działać. Jak zatrzymać tę spiralę negatywnych myśli i lęków.

Metodę “Spokój na już” stworzyłam, by móc Ci pomóc już podczas 1 sesji. Z mojego serca do Twojego serca.

Bardzo wierzę w jej skuteczność. Widzę też, jak pomaga moim Klientkom.

Mam niezbędne kwalifikacje i certyfikaty. Jestem m.in Certyfikowanym Praktykiem Metody RTZ oraz Certyfikowanym Praktykiem Hipnozy.

 

w

Zapraszam Cię na sesję online

  • Proponuję Ci sesje online (przez Skype, WhatsApp) jako bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Jest tak samo skuteczne jak spotkanie na żywo.

Sesja trwa ok. 120 minut. 

Zadbam o Twój komfort i o Twoją pełną obecność – przed sesją pomogę Ci się wyciszyć, abyś w pełni koncentracji skupiła się na tym, co mamy zaplanowane.

Nie bój się. Masz w sobie wszystkie niezbędne odpowiedzi. Ja pomogę Ci je wydobyć.

Każda nasza rozmowa jest poufna. Wszystko zostaje między nami.

 

 

 

Korzyści i inwestycja

W końcu odzyskasz spokój. Dostaniesz też listę nowych spersonalizowanych myśli (afirmacji) oraz dokładne instrukcje.

Zaoszczędzisz też dużo czasu i pieniędzy. Wiem, że Twój spokój jest cenny. Jestem też świadoma, że w obecnej sytuacji rozważnie inwestujesz swoje pieniądze.

 Dlatego spotkanie oferuję w cenie promocyjnej: 250 zł (zamiast 400 zł) za 2-godzinną sesję.

Jeśli jednak to zaporowa kwota dla Ciebie – proszę, skontaktuj się ze mną. Chcę Ci pomóc w ramach Twoich możliwości. To ważny czas i wzajemna pomoc jest istotna.

 

Podczas spotkania z Izą i pracy nad głęboka medytacja, tak w moim przypadku nazywam hipnozę, czułam całkowite zaufanie. Relaksacja wcale nie oznacza, że jest się “zahipnotyzowanym”, jest to co najwyżej coś pomocniczego, wspierającego. 
Ciało i umysł są zrelaksowane, towarzyszy temu uczucie spokoju. Stres, nerwy i pośpiech znikają. Potęga wyobraźni jest ogromna, można dotrzeć do nieodkrytych pokładów kreatywności i przywrócić wewnętrzną równowagę.
Iza jak najbardziej jest osoba kompetentną, by prowadzić tak formę wsparcia oraz dobiera odpowiednie metody – słowem pełen profesjonalizm. Polecam i zachęcam.

Agnieszka Golus

Bardzo mocno polecam technikę Izy polegającą na pracy z symbolami z podświadomym umysłem. Na początku myślałam, że to nie dla mnie, że nie potrafię nic sobie wyobrazić. Ale dzięki Izie mam swój symbol, dzięki któremu jestem spokojna i który cały czas jest przy mnie, kiedy pojawia się strach. Teraz mogę powiedzieć, że każda z nas to potrafi. W nas jest siła. Trzeba tylko chcieć!

Kasia Binkowska

Sesja z Izą to bardzo ciekawe doświadczenie, podczas którego balansujesz między ciepłym głosem prowadzącej a tym, co dzieje się wewnątrz Ciebie.

Idealne rozwiązanie dla osób chcących zacząć medytować. Efekty takiej sesji zostają z nami na długo i możemy po nie sięgać w dowolnej chwili. Dziękuję 

Daria Krzystyniak

Umów się na sesję

Nic nie dzieje się bez przyczyny – Twoja obecność tutaj także.

Zrób krok dalej i umów się na spotkanie online. Możesz zyskać bardzo wiele.

Potem podejmiesz decyzję – zadzwoń do mnie i poznaj mnie bliżej. Zapraszam.

Wypełnij formularz pod spodem, zadzwoń: 604 786 637 lub napisz na iza@mockobiety.pl

2 + 9 =

Pin It on Pinterest

Share This