WARSZTATY DLA KOBIET

CO MUSZĘ, CO POWINNAM A CO WYPADA?

Żyj mniej nerwowo – z większym spokojem, radością, siłą i optymizmem

Kameralny warsztat dla Kobiet w Białymstoku

Liczba miejsc ograniczona

Data: 9.11.2019 godz. 10-16

Kobieta ma dziś dużo na głowie. Lawiruje wśród obowiązków, między jednym zadaniem a drugim: praca, dom, dzieci, zakupy, sprzątanie, sprawy urzędowe… Lista jest naprawdę długa.

Biegasz, załatwiasz, starasz się wszystko spiąć i pogodzić. Każdy na coś czeka, każdy o coś prosi, a Ty przecież chcesz dla wszystkich jak najlepiej.

Niestety w efekcie coraz częściej brak Ci sił, czujesz się przemęczona. Coraz częściej wybuchasz, bo trudno opanować stres i nerwy.

Sytuacja czasem wydaje się wręcz beznadziejna, jesteś bliska frustracji i nie wiesz, jakim cudem jeszcze trzymasz fason.

Szukasz recepty, jak wszystko pogodzić i w tym nieustającym pędzie znaleźć czas dla siebie. Na odpoczynek, na naładowanie baterii, na spokojny oddech, na pobycie ze sobą i dla siebie.

Wypełniamy w życiu wiele ról: mamy, żony/partnerki, siostry, przyjaciółki, pracownika, szefa, itd.

Chcąc sprostać tym wszystkim oczekiwaniom i presji, siebie stawiamy na końcu. Ciągle się porównujemy, ciągle wymagamy od siebie więcej. Chcemy zaspokoić innych

Najpierw dbamy o innych. Własne potrzeby zostawiamy na koniec. Po czym się okazuje, że na tym “końcu”, to brakuje nam sił i padamy na poduszkę, kończąc dzień zmęczone i zestresowane.

W końcu nadchodzi moment, gdy bliska frustracji zadajesz sobie pytanie: Czy tak miało wyglądać moje życie?

 

 

Jeśli w tym opisie możesz odnaleźć Siebie, zapraszam Cię na kobiecy warsztat “Co muszę, co powinnam, a co wypada – o tym, jak żyć w zgodzie ze sobą, bez presji i oczekiwań”, gdzie poruszymy ważne dla nas kobiet kwestie:

PORÓWNYWANIE SIĘ Z INNYMI

Przestaniesz w końcu porównywać się z innymi. Przypomnisz sobie o swojej wartości.

SCHEMATY, W KTÓRYCH FUNKCJONUJEMY

Przyjrzysz się, jak wiele zadań wykonujesz obecnie według zasad ustalonych z góry. Ale czy to są Twoje zasady i czy one Tobie służą? Czy to jest sposób na Twoje szczęście w życiu? Co jest dla CIEBIE dobre a co złe?

PRZEKONANIA I OPINIE

Czy te wszystkie Twoje przekonania, powinności i spełnianie oczekiwań jest faktycznie dobre dla Ciebie? Gdzie w tym wszystkim jesteś TY, a gdzie czyjeś przekonania wdrukowane w Twój wewnętrzny program? Czas na stop klatkę i autorefleksję. Nauczysz się podejmować działania i planować kroki w zgodzie ze sobą.

AKCEPTACJA I ASERTYWNOŚĆ

Żyj w zgodzie ze sobą, w dobrym zdrowiu i zadowoleniu. Naucz się dbać o swoje granice i mówić “nie”, kiedy to potrzebne.

Nazywam się Izabela Krawczyk. Sama pełnię w życiu wiele ról. Wiem doskonale, jak trudno zagubić siebie, chcąc sprostać wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom.

Wsparcie Kobiet to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim misja i potrzeba serca. Przez ostatnie lata zmieniłam swoje życie, zdobyłam potrzebną wiedzę i teraz wspieram Kobiety. Pomagam im rozprawić się z negatywnym myśleniem, pozbyć się chaosu w głowie i poukładać pewne sprawy, żeby mogły żyć szczęśliwie każdego dnia, w zgodzie ze sobą.

Korzystam z wielu metod naukowych. Wszystkie przetestowałam też na sobie. Widzę efekty nie tylko u siebie, ale przede wszystkim u swoich Klientek.

DZIĘKI WARSZTATOM:

  • Z radością odkryjesz, że pewne rzeczy można zrobić inaczej, a na cały szereg problemów znajdziesz łatwe rozwiązania.
  • Krok po kroku zaczniesz wprowadzać małe zmiany w taki sposób, aby znaleźć sposób na swoje przyjemności – bez wyrzutów sumienia, w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.
  • Zrozumiesz, że tu nie chodzi o to, żebyś fundowała sobie rewolucję w życiu. Tu chodzi o to, żebyś potrafiła cieszyć się swoimi szczęściami, nie gubiąc siebie po drodze. Jesteś tak samo ważna, jak inne osoby, którym dookoła pomagasz. Dlatego Twoje potrzeby stoją na równi z potrzebami innych.

  • Ze spokojem i uśmiechem na ustach będziesz mogła oddawać się wszystkim innym zaplanowanym czynnościom w ciągu dnia. Nauczysz się lepiej zarządzać swoim czasem i skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Ciebie, a nie ludzi wokół.
  • Będziesz cieszyć się życiem, zamiast non stop się zamartwiać. Będziesz miała czas na wszystko, co dla Ciebie ważne: zabawę z dziećmi, randkę z mężem, spotkania z przyjaciółkami. Zobaczysz, jak poprawi się jakość Twojego życia.
  • Zrobisz coś dla Siebie, napełnisz się dobrą energią i optymizmem. Spędzisz czas w inspirującym gronie kobiet. Wyjdziesz wzmocniona i spokojna

Szczęście zależy od Ciebie.
Zacznij w końcu szczęśliwe, spełnione życie!

Zrób to dla siebie! Zadbaj o swoje potrzeby i poziom energii. Pozbądź się myśli i przekonań, które Cię blokują i dołują. Bądź dla siebie najlepszą Przyjaciółką. Przestań się porównywać i krytykować. Żyj z uśmiechem i spokojem każdego dnia.

Informacje organizacyjne:

Data: 9.11.2019 r.

Czas trwania:  godz. 10 – 16

Miejsce: Shanti Yoga Studio, ul. 42 Pułku Piechoty 41, Białystok

Przyjdź w wygodnym ubraniu i weź ze sobą coś do pisania

Inwestycja: 130 zł

Przyjdź na warsztaty i zrób pierwszy krok, żeby czuć się lepiej w swoim życiu.

Spędź czas w towarzystwie inspirujących Kobiet i przekonaj się, że można żyć z większym spokojem i radością.

Każda zmiana zaczyna się w Twojej głowie.

Pin It on Pinterest

Share This