ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

TO ROZWÓJ FIRMY

Warsztaty

dla pracowników

PIENIĄDZE PRZESTAŁY BYĆ JEDYNĄ MOTYWACJĄ DO PRACY. ZADOWOLONY PRACOWNIK PRACUJE EFEKTYWNIEJ I JEST BARDZIEJ ZAANGAŻOWANY.

POSTAW NA ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

Co zyskuje Twoja firma?

Lepsza pozycja i wizerunek

Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności pracowników wpływa na przewagę konkurencyjną na rynku oraz polepszenie wizerunku.

Większe zyski dla firmy

Inwestowanie w rozwój pracownika to inwestowanie w progres firmy. Skutkuje to większą wydajnością, jakością oraz efektywnością pracy.

Lojalność i zaangażowanie pracowników

Zadowolony pracownik ma lepszą motywację, utożsamia się z firmą i łatwiej radzi sobie w trudnych sytuacjach.

FIRMĘ TWORZĄ PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE. 

Badania pokazują, że każda złotówka przeznaczona na rozwój pracowników przynosi ok. 170% dodatkowego zysku.

WARSZTAT “Usuń wewnętrzne blokady” pozwoli pracownikom:

N

ROZPRAWIĆ SIĘ Z OGRANICZAJĄCYMI PRZEKONANIAMI

“Nie dam rady”, “To nie dla mnie” – te i wiele innych przekonań skutecznie ograniczają i blokują rozwój kompetencji. W pierwszym kroku trzeba je zidentyfikować i ujawnić.

N

ZWIĘKSZYĆ WIARĘ W SWÓJ POTENCJAŁ I GENEROWANIE NOWYCH POMYSŁÓW

W drugim kroku zajmiemy się zastąpieniem starych, ograniczających przekonań nowym, wspierającym działanie sposobem myślenia, będącym w zgodzie z indywidualnymi możliwościami.

N

WYPRACOWAĆ NOWE SPOSOBY MYŚLENIA I NARZĘDZIA

Ostatni etap to wdrożenie nowego sposobu myślenia, utrwalenie nowej ścieżki zachowań i wprowadzenie trwałych zmian.

SZKOLENIE “Zdrowe nawyki w pracy”:

=

DIETA DLA MÓZGU

Jak pracować efektywniej i wydajniej, bez przeciążania organizmu? Odpowiednia dieta ma wpływ na pamięć i koncentrację. Dowiesz się, jakie produkty wspierają pracę mózgu i dodają energii.

=

KOMUNIKACJA I ZDROWE RELACJE W PRACY

Czy wiesz, że ludzie, którzy mają dobre relacje ze współpracownikami są bardziej zadowoleni z pracy? Moduł ten poświęcony jest budowaniu dobrych relacji i skutecznej komunikacji.

=

TECHNIKI UWALNIAJĄCE STRES

Co zrobić, aby obowiązki nie przytłaczały i jak pozbyć się stresu? Poznasz proste i skuteczne techniki do stosowania na co dzień. Dowiesz się, jak nie doprowadzić do wypalenia zawodowego i jak o siebie zadbać.

WARSZTAT “Jak zapanować nad emocjami w pracy?” pozwoli pracownikom:

N

ZROZUMIEĆ ZNACZENIE SPOSOBU MYŚLENIA

Od naszego sposobu myślenia zależy, w jaki sposób działamy, jaka jest nasza motywacja, zadowolenie, satysfakcja, relacje z innymi oraz motywacja. 

N

PORADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI

Myśli są furtką do emocji i działania. Dlatego zmieniając myślenie, możemy zmienić nasze odczucia i reakcje – uniknąć frustracji, wypalenia zawodowego, złości gniewu, a zyskać więcej spokoju i zrozumienia.

N

ZMIENIĆ NASTAWIENIE I ZWIĘKSZYĆ ZAANGAŻOWANIE

Zamiast problemów zaczynamy szukać rozwiązań. Rośnie wiara w umiejętności i kompetencje, co przekłada się na zaangażowanie i efekty. Spada poziom stresu i ryzyko wypalenia.

  

 

Zaplanuj szkolenie dla swoich pracowników, aby zwiększyć ich skuteczność, zaangażowanie, motywację oraz satysfakcję z pracy.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Zadbaj o firmę, czyli o pracowników

Nazywam się Izabela Krawczyk. Jestem coachem i trenerem. Dlaczego proponuję Ci akurat takie szkolenia? Dlatego, że kilkanaście lat byłam na miejscu Twoich pracowników i wiem, jak ważna jest organizacja, kultura i atmosfera pracy.

W pracy spędzamy większość czasu. Możemy albo beznamiętnie odhaczać punkty z listy zadań, albo z zaangażowaniem i pasją podchodzić do swoich obowiązków.

Proponuję szkolenia, które , pozwolą pracownikom na poszerzenie perspektywy i wprowadzenie zmian w myśleniu. Wszystko po to, aby zwiększyć zadowolenie oraz możliwości w środowisku pracy.

 

Referencje

(kliknij w logo)

Skontaktuj się

Porozmawiajmy o współpracy

 

Wypełnij formularz pod spodem, zadzwoń: 604 786 637 lub napisz na iza@mockobiety.pl

2 + 11 =

Pin It on Pinterest

Share This