Co chcesz, żeby dominowało w Twoim życiu? Ból, strach, obawy, presja, niepokój, lęki, problemy, blokady, przeszkody?

A może spokój, akceptacja, działanie, wiara, pewność siebie, swoboda, szczęście?

To wszystko zależy od Twoich myśli!

Zatrważająca większość naszych myśli powtarza się każdego dnia. Naukowcy szacują tę większość nawet poziomie 90-96%.

Jak to możliwe? Twoimi wyborami, decyzjami, opiniami rządzi podświadomość. To tam mieszczą się Twoje “wewnętrzne programy”, czyli przekonania. Podświadomość przyjmuje wszystko, co do niej wpuszczasz poprzez świadome myślenie. Nie ma żadnego filtra, ani blokady. Wszystko tam wpada jak do worka, a potem – utrwalone – rządzi Twoim życiem.

Dlatego tak ważne jest to, do jakich myśli się przywiązujesz.

Jeśli myślisz, że nie dasz rady, że na coś nie zasługujesz, masz niskie poczucie własnej wartości – tak się będziesz zachowywała. Mało tego, znajdziesz więcej dowodów na potwierdzenie swojego nastawienia.

Jeśli myślisz i wierzysz, że świat jest pełen zagrożeń i niebezpieczeństw – takie sytuacje wychwycisz i… przyciągniesz ich więcej do swojego życia!

Jeśli myślisz, że nie wyzdrowiejesz z jakiejś choroby i skupiasz swoje myśli tylko wokoło niej, wokół ograniczeń, bólu emocjonalnego, wszystkich rzeczy, które są “nie tak” – to skąd masz brać siły na proces zdrowienia?

Dlatego tak ważne są nasze myśli i przekonania. To one determinują nasze samopoczucie, działania i rezultaty. Koniecznie obejrzyj film, w którym opowiadam o mocy myśli i przekonań! Byłam gościem u Ewy Piwnickiej, która jest trenerem duchowym.

 

Na szczęście myśli można zmieniać. Przekonania także.

Jeśli potrzebujesz pomocy, bo sama już nie masz na to pomysłów  – koniecznie się do mnie odezwij. Specjalizuję się w tym ::

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This