Nienawiść. Walka. Agresja. Przemoc. Od kilku dni te słowa krążą we wszystkich mediach, w wielu wypowiedziach i przekazach.

Cel jest szlachetny i niewątpliwie potrzebny. Jestem całym sercem za tym. Ale… Chciałabym tylko zwrócić uwagę na słowa, które dominują. NEGATYWNE słowa. Słowa, które tworzą nasze myśli, emocje i działania…

Używając ciągle tych słów, cały czas tkwimy w tej ciężkiej, negatywnej energii. Życie wydaje się być przytłaczające, ludzie źli, a świat niesprawiedliwy. Nic dziwnego, skoro karmimy umysły tak negatywnymi słowami.

Nasz umysł reaguje na słowa, których używamy i na obrazy, które widzimy. Słowa są bardzo ważne! Włączając się w ten typ retoryki, potęgujemy energię nienawiści i agresji. A przecież jesteśmy przeciwko temu.

Dlatego zamiast nienawiści wybieram miłość.

Dlatego zamiast przemocy wybieram więcej dobrych uczynków.

Dlatego zamiast agresji wybieram więcej akceptacji.

Używając pozytywnych słów, właśnie takich jak MIŁOŚĆ, AKCEPTACJA, DOBRO, SZACUNEK, możesz osiągnąć wiele więcej dobrych zmian.

Używając tych słów, częściej działasz w zgodzie z nimi, a tym samym jesteś w stanie wnieść więcej dobra. Czujesz większy spokój, dostrzegasz więcej dobra i emanujesz nim do innych osób.

Nie zmienimy całego świata od razu. Ale możemy zmienić swoje nastawienie. A to naprawdę bardzo dużo!

Spróbuj. Zobacz, jak to u Ciebie działa.

Pracuj ze mną

Nauczę Cię, jak mieć w życiu więcej spokoju, radości i szczęścia. Wyposażę Cię w umiejętności, dzięki którym będziesz przygotowana na każdą sytuację i zmianę.

Pin It on Pinterest

Share This